16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

42-річна львів’янка перемогла у світовому конкурсі краси

Олена Мороз перемогла у світовому конкурсі краси “WOMAN OF THE UNIVERSE 2021”. Конкурс проходив у столиці Болгарії — Софії. Красуня-українка родом зі Львова підкорила серця високоповажного журі своєю вродою, добротою, розумом, небайдужим ставленням до інших та свідомою життєвою позицією! повідомляють на сторінці Woman Eastern Europe.

“Я дуже пишаюся нашою Оленкою! Вона справді заслуговує на цю грандіозну Перемогу. В ній гармонійно поєднуються усі ті риси, якими має володіти жінка, гідна вшанування: мудрість, благородність, доброта, підтримка та допомога іншим, відчуття соціальної відповідальності…” — коментує національний директор та організатор “Місіс Всесвіт-Україна” Уляна Оксенюк.

42-річна Олена Мороз — мама двох дітей, доньки та сина — 17-ти і 12-ти років, обожнює спорт і займається благодійністю. Має 4 вищі освіти. Окремого визнання заслуговує проєкт Олени Мороз, який покликаний рятувати життя: йдеться про національну ініціативу Ділюся дорогою, у рамках якої Олена пропагує безпечне та відповідальне кермування, аби люди, які обирають альтернативні види транспорту (велосипед, скутер, моноколесо) були захищеними і не боялися за свої життя.

Вона активно займається спортом, навесні за раз пройшла 100 кілометрів.

Схожі повідомлення

5 популярних IT-професій у Львові

admin

Раптово помер відомий львівський гід та краєзнавець Петро Радковець

admin3

У Львові затримано 31-річного рецидивіста, який перебував у розшуку за скоєння на Миколаївщині подвійного вбивства

admin3

Регулювання грального бізнесу в Україні: ліцензування, податки та важливі аспекти

admin

Чорна п’ятниця: вибухові знижки та незабутні шопінгові переживання для клієнтів

admin

Інтернет-магазин бджільництва в Україні: Де знайти найкращі  товари

admin

Залишити коментар