16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Максим Козицький відвідав завод, який знайшов виходи із патових ситуацій з постачанням

На Львівщині працює сучасне українське вагонобудівне підприємство, яке зробило значний прорив упродовж останніх пів року.

Сьогодні виробничі здобутки підприємства оглянув начальник Львівської ОВА Максим Козицький.   

Основними напрямками діяльності заводу «Карпати» є будівництво вантажних вагонів, ремонт рухомого складу, виготовлення контейнер-цистерн, ємностей, металоконструкцій і автогідропідіймачів. На території підприємства  функціонує 24 будівлі та споруди, а виробничі потужності переробляють на місяць приблизно 2,5 тис тонн металопрокату, лиття і комплектуючих.

Завод «Карпати» входить в трійку лідерів по вантажному вагонобудуванні. Сьогодні тут виробляють 8 моделей вантажних вагонів. Також це єдине підприємство в Україні, яке займається виготовленням контейнер-цистерн багатьох типів, включаючи їх модернізацію і ремонт. Кожен контейнер має сертифікат Регістру судноплавства України.

Крім цього, підприємство виробляє ємності промислового і побутового призначення, резервуари для харчових продуктів, для зберігання/перевезення нафтопродуктів і паливні баки. Металоконструкції, виготовлені на заводі, поставляють не лише по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

Через зупинку виробництва металургійних компаній «Азовсталь» та «Азовмаш» в Україні зупинилось виробництво нових вантажних вагонів. Саме підприємство зі Львівщини знайшло шлях для вирішення проблеми: тут розробили п’ять моделей вагонів, які виготовляють зі зварною хребтовою балкою.

Ще одна проблема, яка виникла через воєнні дії росії проти України – блокування Чорноморських портів. Відтак завод на Львівщині почав серійне виробництво контейнерів для транспортування сипучих матеріалів на платформах заводського виробництва, які відповідають вимогам для руху по європейських коліях.

Через припинення постачання в Україну поглинальних апаратів завод спроєктував та підготував до випробувань для виробництва поглинальні апарати з деталями і компонентами виключно українських виробників.

Також у липні підприємство розпочало формування локомотивно-ремонтного цеху та кузовної дільниці. 

Сьогодні на підприємстві працює понад п’ять сотень працівників. 

Схожі повідомлення

В Новороздільській громаді вшанували пам”ять жертв Голодомору

admin3

Урочиста хода до Дня Прапора

admin2

Новий навчальний рік в умовах війни: яким він буде?

admin2

Про наполегливого учня ЗОШ №3 Романа СЕМЕГЕНА, який схильний до репортерства. Утім, як завжди, на вибір професії насамперед впливають життєві обставини

admin3

Про «кран» і не тільки, або Мої роки – моє багатство

admin3

Петро Волошин: «Новий Розділ і дотепер для мене, немов знайомий незнайомець, якому вдячний за все…»

admin3

Залишити коментар