16.5 C
Lviv
28.02.2024
Новороздільська ОТГ

Максим Козицький відвідав завод, який знайшов виходи із патових ситуацій з постачанням

На Львівщині працює сучасне українське вагонобудівне підприємство, яке зробило значний прорив упродовж останніх пів року.

Сьогодні виробничі здобутки підприємства оглянув начальник Львівської ОВА Максим Козицький.   

Основними напрямками діяльності заводу «Карпати» є будівництво вантажних вагонів, ремонт рухомого складу, виготовлення контейнер-цистерн, ємностей, металоконструкцій і автогідропідіймачів. На території підприємства  функціонує 24 будівлі та споруди, а виробничі потужності переробляють на місяць приблизно 2,5 тис тонн металопрокату, лиття і комплектуючих.

Завод «Карпати» входить в трійку лідерів по вантажному вагонобудуванні. Сьогодні тут виробляють 8 моделей вантажних вагонів. Також це єдине підприємство в Україні, яке займається виготовленням контейнер-цистерн багатьох типів, включаючи їх модернізацію і ремонт. Кожен контейнер має сертифікат Регістру судноплавства України.

Крім цього, підприємство виробляє ємності промислового і побутового призначення, резервуари для харчових продуктів, для зберігання/перевезення нафтопродуктів і паливні баки. Металоконструкції, виготовлені на заводі, поставляють не лише по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

Через зупинку виробництва металургійних компаній «Азовсталь» та «Азовмаш» в Україні зупинилось виробництво нових вантажних вагонів. Саме підприємство зі Львівщини знайшло шлях для вирішення проблеми: тут розробили п’ять моделей вагонів, які виготовляють зі зварною хребтовою балкою.

Ще одна проблема, яка виникла через воєнні дії росії проти України – блокування Чорноморських портів. Відтак завод на Львівщині почав серійне виробництво контейнерів для транспортування сипучих матеріалів на платформах заводського виробництва, які відповідають вимогам для руху по європейських коліях.

Через припинення постачання в Україну поглинальних апаратів завод спроєктував та підготував до випробувань для виробництва поглинальні апарати з деталями і компонентами виключно українських виробників.

Також у липні підприємство розпочало формування локомотивно-ремонтного цеху та кузовної дільниці. 

Сьогодні на підприємстві працює понад п’ять сотень працівників. 

Схожі повідомлення

Ще одним відправленням волонтерської допомоги завершили перший місяць 2024-го доброчинці громади

admin3

ФК “Новий Розділ” – чемпіон Третьої ліги Львівської області з футболу!

admin3

Завтра, 7 жовтня, ФК “Новий Розділ” прийматиме ФК “Січ” (Заболотцівська ОТГ). Початок матчу – о 14.00

admin3

Ось так від сьогодні виглядає вхід на 9-й квартал з вулиці Грушевського. Повний абзац…

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО: «Хоча після нічиєї з ФК «Кохавинка» ми ще більше закріпилися на 1-му місці в групі, але остаточно здобудемо право позмагатися за чемпіонство в другій лізі тільки після перемог над ФК «Троянда» та ССк «Острів». Так що 25 вересня – надважливий матч у Новому Роздолі»

admin3

Миколаївський райсуд поновив Євгенію Чернюх на посаді директора НВК ім. Володимира Труша в грудні 2021-го . Вчора,11 січня, вона приступила до роботи

admin3

Залишити коментар