16.5 C
Lviv
02.12.2023
Стрийщина

Львівщина лідирує за кількістю випускників, які набрали 200 балів з мультитесту

Цього року на Львівщині Національний мультипредметний тест на 200 балів з різних предметів написали 1426 людей. Із них 88 отримали максимальну кількість балів із трьох предметів. Це – найкращий результат з поміж усіх міст та областей по Україні.

Про це Tvoemisto.tv розповіла керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Загальна кількість учасників, які отримали високі бали на мультитесті складає 1426. Це і львів’яни, і мешканці нашої області, так і переселенці, які захотіли писати тест у нас. З них по 200 балів із трьох предметів отримали 88 осіб, з двох предметів – 303, а максимальну кількість балів з одного предмету – 1035 людей», – каже Лариса Середяк.

При тому, за словами керівниці ЛРЦОЯО, найкращі результати майбутні студенти показали з математика (771 особа). З історії високі бали отримали 684 людей, а української мови – 450.

Загалом національний мультипредметний тест у Львові писали 16 493 людей, а у Львівській області – 9 123 людей. Тестування на Львівщині проходило у 13 містах – починаючи від Турки і закінчуючи Бродами, а саме у Дрогобичі, Стрию, Самборі, Червонограді, Городку, Яворові, Новояворівську тощо.

Учні яких шкіл написали мультитест найкраще у Центрі оцінювання якості освіти пообіцяли оприлюднити з наступного тижня.

Схожі повідомлення

Найкрасивіша ялинка Львівщини – у сусідньому Миколаєві

admin2

Двоє закарпатців поцупили з автомобіля «БМВ» у Стрию сумку із 600 тисячами грн

admin3

У с. Бродки поблизу Миколаєва горів магазин. Рятувальники діяли професійно і не допустили розповсюдження пожежі

admin3

Україні – 1139 років!

admin3

У лісі поблизу с. Підгородці Стрийського району під час збирання ягід 56-річному чоловіку стало кепсько зі здоров”ям. Рятувальники прибули вчасно і доставили хворого до шпиталю

admin3

У Нагуєвичах вогнеборці рятували дерев’яний будинок

admin2

Залишити коментар