16.5 C
Lviv
23.02.2024
Новороздільська ОТГ

Наша Молодіжна рада стала учасником проекту “Підтримка молодіжних рад” від NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”!

Наша Молодіжна рада стала учасником проекту “Підтримка молодіжних рад” від NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа” , повідомляє у Фейсбуці Ростислав Савостьянов

Що це дає для нашого міста? Насамперед учасники молодіжної ради відвідають два круті офлайн тренінги, де зможуть здобути навички для роботи з молоддю. Проект також вимагає залученості представників з місцевого самоврядування, які працюють з молодіжною політикою в нашій громаді.

Приємною новиною є те, що в рамках цього проекту ми отримали фінансовий грант на 160 тис. грн для підтримки наших ініціатив та інституційної діяльності.

Також за час проекту наша Молодіжна рада повинна скласти Цільову програму для молоді. В кінці проекту буде обрано дві програми, які отримають фінансування в розмірі 700 тис. грн.

Словом, маємо чудову нагоду щоб перезапустити роботу Молодіжної ради, а також спробувати в місті створити молодіжний центр.

P.S. Окремо дякую Станіслав Хабак за допомогу в заповненні заявки на проект. Станіслав випускник Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 імені А. Гергерта й вже має перший досвід участі в написанні проектів.

Схожі повідомлення

Про інформаційну гігієну, або Яку зарплату отримує міський голова на місяць

admin3

Два в одному на стадіоні “Галичина”: чудова “футбольна” погода, чудовий старт новороздільського клубу у Третій лізі, який сьогодні розгромив ФСК “Вугільник” (Гірник) – 6:1!

admin3

28 серпня – свято родини у с. Тужанівці

admin2

Вирок “заміновувачу” Новороздільської міської ради

admin2

         ПОВІДОМЛЕННЯ

admin3

Проєкт нашої мрії! Розробляємо концепцію парку біля міського озера

admin2

Залишити коментар