16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Реагування у ФБ підтвердили: «шпилька» щодо радниці міського голови неправдива

Вже перші відгуки на допис у ФБ – версії та на сайті «Вісника Розділля» «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» (а вони суціль  позитивні для героїні публікації Наталії Телішевської) підтвердили, що «шпилька» спостережливого приятеля вашого автора про вказану особу, мовляв, «людину, як кажуть, взяли з вулиці» та «чому не пишете про призначення …» виявилися даремними. Бо, емоційно відзначають у відгуках читачі, пані Наталя і волонтерка, яка раніше заснувала і певний час очолювала ГО «Благостиня», і здобула три вищих освіти, і «не просто бухгалтер, а спеціаліст з фінансів, правознавства, культури і філології». Отож, виходить, що «спостережливий приятель» явно переборщив із своїм припущенням.

Оскільки у одному з відгуків у ФБ вкрай колюче констатували, що «…газета суто перейшла на проплачені статті..», то не утримаюся  від поради – і вказаній особі, і іншим, хто читав публікацію у «Віснику Розділля»:   ще раз уважно перечитайте матеріал і знайдіть хоча б одне критичне зауваження на адресу моєї доброї знайомої Наталії Телішевської саме автора тексту. Отож бо, не відшукаєте навіть з лупою…

І на завершення важливе  УТОЧНЕННЯ: на жаль, у газетному варіанті публікації «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» передостанній абзац не мав бути надрукований через його недостовірність. Прикро, що у колотнечі підготовки газетного номера ми прогавили і помилково не вилучили цей фрагмент.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі встановили міську ялинку

admin2

Освячення дому “Благостиня”

admin2

Субвенції з держбюджету для Новороздільської ОТГ: що і де буде зроблено

admin2

о.Роман ШТІГЕР: «Капличка церкви свмч Йосафата зведена з волі Божої. А доля кожної людини залежить від Всевишнього. Мабуть, тому мене призначено бути адміністратором каплички»

admin3

“Дядя Коля” – так шанобливо величають досвідченого воїна – новороздільця

admin2

Чи вирішить патову ситуацію тристороння зустріч – “Нафтогаз Тепло”, міська рада, громадські благодійні організації?

admin2

Залишити коментар