16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Реагування у ФБ підтвердили: «шпилька» щодо радниці міського голови неправдива

Вже перші відгуки на допис у ФБ – версії та на сайті «Вісника Розділля» «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» (а вони суціль  позитивні для героїні публікації Наталії Телішевської) підтвердили, що «шпилька» спостережливого приятеля вашого автора про вказану особу, мовляв, «людину, як кажуть, взяли з вулиці» та «чому не пишете про призначення …» виявилися даремними. Бо, емоційно відзначають у відгуках читачі, пані Наталя і волонтерка, яка раніше заснувала і певний час очолювала ГО «Благостиня», і здобула три вищих освіти, і «не просто бухгалтер, а спеціаліст з фінансів, правознавства, культури і філології». Отож, виходить, що «спостережливий приятель» явно переборщив із своїм припущенням.

Оскільки у одному з відгуків у ФБ вкрай колюче констатували, що «…газета суто перейшла на проплачені статті..», то не утримаюся  від поради – і вказаній особі, і іншим, хто читав публікацію у «Віснику Розділля»:   ще раз уважно перечитайте матеріал і знайдіть хоча б одне критичне зауваження на адресу моєї доброї знайомої Наталії Телішевської саме автора тексту. Отож бо, не відшукаєте навіть з лупою…

І на завершення важливе  УТОЧНЕННЯ: на жаль, у газетному варіанті публікації «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» передостанній абзац не мав бути надрукований через його недостовірність. Прикро, що у колотнечі підготовки газетного номера ми прогавили і помилково не вилучили цей фрагмент.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ, ДРУЗІ!

admin3

У День Європи зразковий ансамбль “Веселка” долучився до флешмобу з нагоди “Євробачення-23” у Ліверпулі

admin3

Гранки-Кути обєдналися проти екологічної небезпеки

admin2

З 1 березня 470 мешканців Львівщини отримають проіндексовані пенсії

admin3

Спільно привітали старшого братчика Новороздільської станиці Львівського крайового братства ОУН – УПА Володимира ВИШНЕВЕЦЬКОГО з 80-річчям!

admin3

Горів підвал в будинку по вул. Героя України Степана Бандери,14: рятувальники оперативно локалізували пожежу

admin3

Залишити коментар