16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Реагування у ФБ підтвердили: «шпилька» щодо радниці міського голови неправдива

Вже перші відгуки на допис у ФБ – версії та на сайті «Вісника Розділля» «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» (а вони суціль  позитивні для героїні публікації Наталії Телішевської) підтвердили, що «шпилька» спостережливого приятеля вашого автора про вказану особу, мовляв, «людину, як кажуть, взяли з вулиці» та «чому не пишете про призначення …» виявилися даремними. Бо, емоційно відзначають у відгуках читачі, пані Наталя і волонтерка, яка раніше заснувала і певний час очолювала ГО «Благостиня», і здобула три вищих освіти, і «не просто бухгалтер, а спеціаліст з фінансів, правознавства, культури і філології». Отож, виходить, що «спостережливий приятель» явно переборщив із своїм припущенням.

Оскільки у одному з відгуків у ФБ вкрай колюче констатували, що «…газета суто перейшла на проплачені статті..», то не утримаюся  від поради – і вказаній особі, і іншим, хто читав публікацію у «Віснику Розділля»:   ще раз уважно перечитайте матеріал і знайдіть хоча б одне критичне зауваження на адресу моєї доброї знайомої Наталії Телішевської саме автора тексту. Отож бо, не відшукаєте навіть з лупою…

І на завершення важливе  УТОЧНЕННЯ: на жаль, у газетному варіанті публікації «Репліка про призначення радниці міського голови: трішки екскурсу у минулі каденції» передостанній абзац не мав бути надрукований через його недостовірність. Прикро, що у колотнечі підготовки газетного номера ми прогавили і помилково не вилучили цей фрагмент.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

14 жовтня, Новий Розділ – урочистості біля оновленої Алеї Героїв

admin2

Ольга ГАНАЧЕВСЬКА: «Співпраця з міжнародними організаціями дала можливість успішно зреалізувати три проєкти для громади»

admin2

Ярина Яценко про місця пошанування памяті та концепції їх розвитку

admin2

І став для нас Шевченко заповітом

admin2

Освячення дому “Благостиня”

admin2

Голова ЛОДА вручив подяки призерам обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

admin2

Залишити коментар