16.5 C
Lviv
25.04.2025
«Вісник Розділля»
Україна

На хабарі у 20 тисяч грн затримано керівника філії “Львівський автодор”

На Львівщині правоохоронці затримали на хабарі керівника однієї з філій Облавтодору.

Як інформує пресслужба ГУ НП України у Львівській області, про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За даними слідства, керівник однієї з філій «Львівський облавтодор» налагодив злочину схему додаткового заробітку. За певну винагороду він надав у користування спецтехніку підприємства без укладення відповідних договорів і проведення офіційної оплати.

25 липня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції затримали посадовця під час одержання 20 000 гривень неправомірної вигоди від місцевого підприємця. Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Кошти вилучили.

Фігуранту повідомлено про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Викриття та документування противоправної діяльності проводилися спільно з УСБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачена відповідальність – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Схожі повідомлення

Розмова з волонтером про технології, які допоможуть вистояти нашій економіці під ударами рашистів по критичній інфраструктурі України.

admin3

Канцтовари куплені: що ще знадобиться дитині в школу

admin

Вигідна оренда квартир подобово у Харкові

admin

Що таке тест НІПТ та де можно його зробити вагітним у Києві?

admin

Мій командир

admin3

Як жителям Львівщини знайти необхідні ліки: роз‘яснення

admin3