16.5 C
Lviv
30.05.2024
Стрийщина

Школярі Львівщини здобули 39 призових місць на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт: названо поіменно всіх переможців

ВІТАЄМО
переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

№ з/пПрізвище, ім’яКласНавчальний закладНазва секціїМісце
Іванків Олег11Дублянський опорний ліцей ім. Героя України Анатолія ЖаловагиТехнологічні процеси та перспективні технології І
Костюніна Анастасія11Дрогобицький ліцей ПравознавствоІ
Лоза Вікторія  10Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана ФранкаСелекція та генетикаІ
Трущак Анастасія 11СЗШ №97 м. ЛьвоваЕтнологія І
Угрин Соломія 9ЗШ № 43 м. Львова Археологія І
Фіткалюк Анна11гімназія «Престиж» м. Львова ПсихологіяІ
Веретільник Анастасія11СЗШ №72 м.Львова Теоретична фізикаІІ
Думайло Володимир11Дрогобицький ліцейЕкологічно-безпечні технології та ресурсозбереженняІІ
Захарія Роман 10Дрогобицький ліцей Електроніка та приладобудуванняІІ
Зьола Мар’яна11Дрогобицький ліцей №2 Німецька моваІІ
Кравчук Яна 11СЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Броди Теологія, історія релігії та релігієзнавствоІІ
Курудз Соломія 11Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана Франка ЕкологіяІІ
Лопатка Олена11Львівська правнича гімназія  ФілософіяІІ
Матійчук Вікторія11Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана ФранкаХіміяІІ
Новаківський Віталій11Дрогобицький ліцейПрикладна математика ІІ
Орищак Тарас11Дрогобицький ліцей КібербезпекаІІ
Ортинська Роксоляна  9Ліцею імені Б. Лепкого м.ДрогобичаГеоінформаційні системи та дистанційне зондування ЗемліІІ
Сайко Христина11Львівський художній ліцей при ЛНАМАнглійська моваІІ
Шімшір Сеніха 10Класична гімназія при ЛНУ імені Івана ФранкаВсесвітня історія ІІ
Шумлянська Дарина11Ліцей № 57 м. ЛьвоваУкраїнська моваІІ
Бик Ірина11Сокальський ліцей № 1
ім. О. Романіва
Кліматологія та метеорологіяІІІ
Білецький Олег11Львівська українська гуманітарна гімназія імені О. СтепанівЛітературна творчістьІІІ
Боднар Соломія10СЗШ № 99 м.ЛьвоваБіологія людиниІІІ
Гудима Ірина 11Ліцей № 8 м. ЛьвоваМедицина ІІІ
Гуменна Анастасія9Винниківська загальноосвітня санаторна школаМатематика ІІІ
Іванків Олег11ОЗЗСО «Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя України А. Жаловаги» Комп’ютерні системи та мережі ІІІ
Кашуба Христина 11ЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. СокаляБотанікаІІІ
Кеньо Ілона9Львівська правнича гімназія  Соціологія ІІІ
Левус Любомир10Класична гімназія при ЛНУ імені Івана ФранкаМатематичне моделювання ІІІ
Лещенко Максим10Дрогобицький ліцей Інтернет-технології та WEB дизайну ІІІ
Лопатинський Олекса10Ліцей імені В. Симоненка
м. Львова 
Авіа та ракетобудування, машинобудування та робототехнікаІІІ
Манько Микола9ЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Червонограда Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту ІІІ
Охримович Олена11СЗШ № 60 м. ЛьвоваПсихологіяІІІ
Палюх Анастасія 10СЗШ 7 Червоноградської міської ради Історичне краєзнавствоІІІ
Паньків Назарій 10Новояворівський ЗЗСО І-ІІІст. № 2 ЗоологіяІІІ
Сагайдак Юрій11Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана Франка Науково-технічна творчість та винахідництво ІІІ
Сольвар Анастасія11КЗ ЛОР «Сокальська санаторна школа»Українська літератураІІІ
Франкевич Олександра10Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана ФранкаЕкономічна теорія та історія економічної думкиІІІ
Штикало Віталій  11ЗЗСО Сокальський ліцей № 3 Охорона довкілля і раціональне природокористуванняІІІ

Схожі повідомлення

У Журавно витягнули утопленика

admin2

Олег БЕРЕЗОВСЬКИЙ: «На початку  90-х  виїхав із сім’єю  у США, де, завдячуючи родині, одразу опинився в патріотичному середовищі діаспори. Уважно стежив за драматичними подіями в Україні, а після 24 лютого відразу включився у волонтерських рух підтримки ЗСУ. З цією метою і прибув на рідну землю. Сподіваюся, це не перша місія»

admin3

ДТП з маршруткою у Львівському районі

admin2

Гриби збирав …. цілу ніч

admin2

У Розвадові – дві жертви чадного газу

admin2

“Новороздільський рахунок»: за 3 крайні роки проведення Турнірів пам’яті Андрія Баля міська ДЮСШ двічі перебувала у першій трійці – 2019-й – І місце, 2021-й – ІІІ місце! Особливе вітання цьогорічному переможцю – команді Миколаївської ДЮСШ!

admin3

Залишити коментар