16.5 C
Lviv
28.02.2024
Україна

Компанія PRANA: працюємо заради майбутнього!

В умовах війни важко переоцінити роль бізнесу, який намагається повноцінно працювати та, попри труднощі, активно допомагає Україні у боротьбі проти російських окупантів.

Своєчасна сплата податків, збереження робочих місць, продовження роботи, волонтерська діяльність – виклики, з якими після початку війни зіштовхнулася команда компанії PRANA.

Попри усі складнощі, львівський виробник інноваційної SMART-вентиляції працює на 100 відсотків та активно допомагає країні у боротьбі з окупантами.

Рекуператори українського виробника вже більше 15 років користуються попитом в усьому світі, а офіційні представництва компанії успішно функціонують у понад 40 країнах. За роки роботи українські вентсистеми отримали чимало високих міжнародних відзнак і нагород.

«Наша продукція – це авторська запатентована розробка PRANA. Рекуператори, створені на основі мідного теплообмінника, забезпечують свіжість повітря в приміщенні 24 години на добу, допомагають суттєво зменшити витрати на електроенергію, не забруднюють навколишнє середовище» – розповідає співзасновник PRANA Дмитро Кротов, – кожен користувач прогресивної вентиляційної системи допомагає зменшити потенційні викиди СО2 і парникових газів на 1034 кг кожного року».

Компанія співпрацює з провідними університетами України та Європи, а її продукція включена до списку енергоефективного обладнання, рекомендованого міжнародною програмою IQ Energy.

Рекуператори відзначені рядом престижних нагород, міжнародних сертифікатів. Також, український виробник бере активну участь у відомих подіях світового масштабу. До прикладу, Саміт ООН COP 26 у 2018 році.

На пленарному засіданні FINTECC, засновники української компанії презентували гостям можливості «зеленої» вентиляції з рекуперацією та отримали нагороду Special Climate Innovation Award від ЄБРР.

У 2019 році, компанія стала учасником форуму Empowering Climate Innovators, де екологічні системи вентиляції відзначили нагородою Bringing Climate Innovation for Consumer від ЄБРР, FINTECC та Greencubator.

Серед здобутків PRANA у 2021 році – участь у найбільшій події професійного HVAC ринку України 3-ій Міжнародній виставці Clima Fest 2021, тематичних заходах AQUATHERM-2021, Весняному будівельному форумі та засіданні Комітету торгово-промислової палати України.

Не зважаючи на значні труднощі з сировиною, логістикою, фінансами, які спіткали український бізнес після початку війни, рекуператори PRANA отримали вагомі відзнаки на заході Installations 2022 у місті Познань. Інноваційна та екологічна smart-вентиляція викликала великий інтерес у відвідувачів масштабного заходу.

Саме тому, вже в перший день ярмарку, вона отримала дві цінні нагороди: Золоту медаль за продукцію Prana та нагороду Acanthus Aureus за найкращий стенд.

«Попри численні здобутки і нагороди, головною підставою для нашої гордості, є дружня й згуртована команда. Це – справжні професіонали своєї справи, які поділяють цінності компанії і активно працюють над якістю та представленням нашого продукту в усьому світі» – зазначає співзасновник компанії Роман Кузич, – саме тому, в умовах воєнного стану ми робимо все для того, щоб зберегти усі робочі місця та своєчасно виплачувати заробітну платню нашим працівникам».

З першого дня бойових дій, PRANA активно підтримує коштами ЗCУ, бореться з пропагандою російських загарбників на інформаційному фронті, а більшість співробітників активно займаються волонтерською діяльністю.

Партнери PRANA у Європі допомагають українським біженцям з пошуком житла, гуманітарною допомогою, надають фінансову та емоційну підтримку.

Колектив компанії у повному складі різко засуджує військову агресію росії, спрямовану на руйнування територіальної цілісності та незалежності України та активно працює заради того, щоб в Україні знову запанували спокій і мир.

Команда PRANA щиро переконана, що після закінчення війни зможе втілити в життя свою глобальну місію: надати можливість людям по всьому світі дихати свіжим і безпечним повітрям в приміщеннях будь-якого типу та призначення!

Схожі повідомлення

У спецпрграмі Бі – Бі- Сі історія росії починається від 1340-вих, від московського князівства як вассала Золотої Орди…

admin3

На Яворівщині затримано 38-річного громадянина, підозрюваного у вбивстві 74-річного мешканця Мостиськ

admin3

Канцтовари куплені: що ще знадобиться дитині в школу

admin

Священик з Нового Роздолу і його три види ростбіфа увійшли в 10-ку кращих фото конкурсу Xiaomi – ShotByMi Awards 2021

admin2

Українську бронетехніку ремонтують неякісними запчастинами

admin2

Як покращити успішність школярів з української мови?

admin

Залишити коментар