16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

У Стрию презентували відшиту з фото вишиту сорочку Степана Бандери переселенкою з Донецька Тетяною Зез

28 червня 2022 року.

У Стрию презентували відшиту з фото вишиту сорочку Степана Бандери

У Стрию в музеї «Родини Бандери» відбулася презентація відшитої з фото сорочки Провідника ОУН Степана Бандери. Це вже 30 сорочка в межах просвітницького проєкту Тетяни Зез «Вишивка в одязі видатних українців», – повідомляє пресслужба Львівської ОДА (ОВА).

Пані Тетяна — переселенка з Донецька, яка обожнює вишивку і відтепер мешкає у Львові. Вона координує проєкт заради збереження національної пам’яті, популяризації української вишиванки та історичної правди про українську еліту минулих століть. Уже «вийшли в світ копії»нарядів Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, Максима Рильського, Михайла Старицького та багатьох інших видатних українців.

У Стрию презентували сорочку ручної роботи, яку виготовила вишивальниця зі Львова Оля Лелик. Вишиванку Бандери мав за честь одягнути відомий історик, громадсько-політичний діяч Володимир В’ятрович, який для себе придбав цю сорочку. 

Мисткині та науковці Музею вишиванки також організували акцію «Машинна вишивка. 100 сорочок». Кошти від проданих сорочок будуть перераховані на бронежилети для українських захисників. «Вишиванка – духовна броня. Бронежилет – фізична броня» – задум організаторів акції.

Схожі повідомлення

Блаженніший Любомир ГУЗАР про Новий РІК

admin3

ІСТОРИЧНІ ПАРАЛЕЛІ 

admin3

Олександр Турчинов до росіян : “ Прийшов час підійматися і я б радив повісити цього старого маразматика на Червоній площі …“

admin3

Зниклу семирічну дівчинку на четвертий день пошуків знайшли мертвою. За попередніми висновками поліції, дівчинка стала жертвою жорстокого сексуального злочину, а смерть настала від задушення.

admin1

Внаслідок стихії, яка потрясла Львівщину з 2 на 3 грудня, 213 населених пунктів повністю або частково відключені від електромереж

admin3

НА РАКЕТНИЙ УДАР москалів ПО ДНІПРУ 14 01 2023

admin3

Залишити коментар