16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Чергова перемога «EVERSONG»

Жити, творити, перемагати і … співати — такий поклик української людини і народу. Жити з вірою, з любов’ю до людини, до рідної мови, до української пісні. Основа такого способу — продуктивна праця як творчість, ця «вічна природна необхідність, без якої неможливе саме людське життя».
Не випадковий успіх, а саме праця і духовні цінності мають стати внутрішнім переконанням і лейтмотивним світоглядно-життєвим нашим принципом. На цьому фундаменті створюються умови повернення пісні. Виховання людини праці є одночасно вихованням її як суб’єкта культури — загальної і пісенної. Адже саме праця формує і зреалізовує всі сутнісні сили особистості. Так мислить, за таким принципом живе, працює і навчає своїх вихованців Ірина ЧЕРНОВА – талановита, креативна, співуча, непосидюча керівник вокальної студії Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості і керівник кількох творчих колективів.
Один з них – колектив «EVERSONG», гурт надзвичайних дівчаток, яскравих, талановитих і креативних особистостей, які надихають кожного, хто слухає і любить українську пісню.


Нещодавно вокальна студія отримала радісну новину про перемогу колективу «EVERSONG» у міжнародному українсько-фінському відкритому фестивалі-конкурсі «Мирна весна». «EVERSONG» отримав найвищу нагороду у вокальному мистецтві – ГРАН-ПРІ.
До речі, це уже 9-те ГРАН-ПРІ вокальної студії Ірини Чернової Новороздільського БДЮТ. Проте щораз емоції неперевершені, немов вперше, бо це кожного разу підтвердження не лише творчого успіху, а й постійного пісенного розвитку.

Схожі повідомлення

“”Говори українською, бо живеш на своїй землі”

admin3

Новий Розділ. СШ №1 – Новороздільський ліцей ім. В.Труша

admin2

Новороздільська ОТГ увійшла в «жовту зону» (статистика захворювань за вихідні дні). Учні підуть до шкіл після свят…

admin2

Ремонтні роботи по ліквідації аварії на магістральному трубопроводі по вул. Довженка завершаться до кінця тижня

admin3

ТзОВ “Миколаївбудкерам” нарахували штраф за забруднення земель у Гранки-Кутах

admin2

До волонтерської збірки мешканців с. Гранки – Кути додався пакунок від односельчанина Романа Гірняка з Іспанії

admin3

Залишити коментар