16.5 C
Lviv
29.11.2023
Новороздільська ОТГ

Чергова перемога «EVERSONG»

Жити, творити, перемагати і … співати — такий поклик української людини і народу. Жити з вірою, з любов’ю до людини, до рідної мови, до української пісні. Основа такого способу — продуктивна праця як творчість, ця «вічна природна необхідність, без якої неможливе саме людське життя».
Не випадковий успіх, а саме праця і духовні цінності мають стати внутрішнім переконанням і лейтмотивним світоглядно-життєвим нашим принципом. На цьому фундаменті створюються умови повернення пісні. Виховання людини праці є одночасно вихованням її як суб’єкта культури — загальної і пісенної. Адже саме праця формує і зреалізовує всі сутнісні сили особистості. Так мислить, за таким принципом живе, працює і навчає своїх вихованців Ірина ЧЕРНОВА – талановита, креативна, співуча, непосидюча керівник вокальної студії Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості і керівник кількох творчих колективів.
Один з них – колектив «EVERSONG», гурт надзвичайних дівчаток, яскравих, талановитих і креативних особистостей, які надихають кожного, хто слухає і любить українську пісню.


Нещодавно вокальна студія отримала радісну новину про перемогу колективу «EVERSONG» у міжнародному українсько-фінському відкритому фестивалі-конкурсі «Мирна весна». «EVERSONG» отримав найвищу нагороду у вокальному мистецтві – ГРАН-ПРІ.
До речі, це уже 9-те ГРАН-ПРІ вокальної студії Ірини Чернової Новороздільського БДЮТ. Проте щораз емоції неперевершені, немов вперше, бо це кожного разу підтвердження не лише творчого успіху, а й постійного пісенного розвитку.

Схожі повідомлення

В Івано – Франківську дівчача команда нашої ДЮСШ завоювала друге місце в турнірі на Кубок Позашкілля з волейболу!

admin3

Різдвяні майстер-класи в Старій Школі

admin2

Чи збудеться «пророцтво Олега Ляшка про якогось «Бєню»…

admin3

Новорічна ніч – комендантська година і НІЯКИХ фейєрверків!

admin2

Привітання з Днем Збройних Сил України міського голови Ярини Яценко

admin3

Про тимчасове періодичне вимкнення електопостачання 21 жовтня 2023 року: інформує ТОВ “Нафтогаз Тепло”

admin3

Залишити коментар