16.5 C
Lviv
03.10.2023
Новороздільська ОТГ

Весняно-дорожні роботи у селах громади

Світлинами староста сіл Станківці-Тужанівці-Підгірці Наталія Зінченко “звітує” про проведені роботи на території старостинства.

Дороги, звісно ж, починати потрібно з них. Неодноразові звернення старостів Наталії Зінченко і Дмитра Сапиги (Берездівці-Гранки), напевно, “прискорили” планове прочищення дороги Новий Розділ-Ходорів, яка на обслуговуванні “автодору”.

Сьогодні, 2 квітня, працівники  Миколаївського ДРП філії Дрогобицький автодор (керівник Олег Бінас) зайнялися відрізком дороги між Берездівцями і Тужанівцями. Насамперед розчистили зарослі вздовж дороги і, залучивши техніку, поглибили рови (таке водовідведення дуже потрібне для підтримки дорожного полотна).

Паралельно землею, котру вигрібали з придорожніх ровів, засипали площадку і вирівнювали її (на краю Берездовець зі сторони Підгірців). Тут сільська молодь планує облаштувати спортивний майданчик. Так що одночасно виконувалися дві хороші задумки.

“Автодорівці” суттєво підлатали і дорогу з Берездовець до Підгірців (аж до “Хреста” на початку села) – засипали ями, вирівняли дорожнє полотно.

Схожі повідомлення

Новороздільська громада: тимчасово переселені особи – обовязкова реєстрація і програма-мінімум – українські вітання

admin2

ФК “Новий Розділ” поступився СФК “Трускавець” – 0:1. Але наша команда була таки кращою, проте цього замало…

admin3

Як мешканцям скористатися додатком «Дія»: покроково

admin3

Сонячні смайлики співпрацівникам від Галини КАЛІНЧУК з нагоди Дня працівника соціальної сфери

admin3

Семикласники ЗЗСО №2 відвідали міський відділ поліцейської діяльності. Інспектор Мар’яна ЛЯХ поінформувала школярів як безпечно провести літо та про інші важливі речі

admin3

Нові досягнення “Фоловею”

admin2

Залишити коментар