16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Весняно-дорожні роботи у селах громади

Світлинами староста сіл Станківці-Тужанівці-Підгірці Наталія Зінченко “звітує” про проведені роботи на території старостинства.

Дороги, звісно ж, починати потрібно з них. Неодноразові звернення старостів Наталії Зінченко і Дмитра Сапиги (Берездівці-Гранки), напевно, “прискорили” планове прочищення дороги Новий Розділ-Ходорів, яка на обслуговуванні “автодору”.

Сьогодні, 2 квітня, працівники  Миколаївського ДРП філії Дрогобицький автодор (керівник Олег Бінас) зайнялися відрізком дороги між Берездівцями і Тужанівцями. Насамперед розчистили зарослі вздовж дороги і, залучивши техніку, поглибили рови (таке водовідведення дуже потрібне для підтримки дорожного полотна).

Паралельно землею, котру вигрібали з придорожніх ровів, засипали площадку і вирівнювали її (на краю Берездовець зі сторони Підгірців). Тут сільська молодь планує облаштувати спортивний майданчик. Так що одночасно виконувалися дві хороші задумки.

“Автодорівці” суттєво підлатали і дорогу з Берездовець до Підгірців (аж до “Хреста” на початку села) – засипали ями, вирівняли дорожнє полотно.

Схожі повідомлення

Гранки-Кути: екологічна справа набирає обертів…

admin2

Новороздільська громада вшанувала світлу пам”ять невинно убієнних Голодоморами мільйонів українців

admin3

Нафтогаз-Тепло – кадри вирішують все

admin2

Малехівська «амазонка»?

admin2

Нові історичні знахідки у парку палацу Лянцкоронських!

admin2

В знак скорботи за вбитим рашистами на війні Героєм Володимиром Садовим на території Новороздільської громади 22 – 23 вересня оголошено Днями жалоби

admin3

Залишити коментар