16.5 C
Lviv
28.05.2024
Стрийщина

Про березневі пенсії

Пенсійний фонд України розпочав підготовку документів на виплату пенсій за березень 2022 року.

  • Виплата пенсії у березні буде забезпечуватись у строки, визначені законодавством, та з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”.
  • Відповідно до статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України незалежно від задекларованого або зареєстрованого місця проживання пенсіонера, зокрема організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій.
  • У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача виплата пенсії йому здійснюється шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку на підставі звернення (особистого, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку чи в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг) до органів Пенсійного фонду України.

Виплата пенсії може здійснюватися без урахування строків, визначених частиною першою статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Тобто, у разі необхідності, виплатний період може бути продовжено після 25 числа.

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Схожі повідомлення

На Дрогобиччині палія спіймали “на гарячому”

admin2

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко провів робочу зустріч з керівниками відділів культури громад Стрийського району

admin3

СБУ викрила посадовців лісгоспу Львівщини, які наживалися на деревині та прикривались війною

admin2

Браконьєри втекли, заховавши рушницю

admin2

Продається (недорого!)

admin3

Дрогобиччанин до смерті побив знайомого

admin2

Залишити коментар