16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

Про березневі пенсії

Пенсійний фонд України розпочав підготовку документів на виплату пенсій за березень 2022 року.

  • Виплата пенсії у березні буде забезпечуватись у строки, визначені законодавством, та з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”.
  • Відповідно до статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України незалежно від задекларованого або зареєстрованого місця проживання пенсіонера, зокрема організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій.
  • У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача виплата пенсії йому здійснюється шляхом переказу коштів без відкриття рахунка у банку на підставі звернення (особистого, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку чи в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг) до органів Пенсійного фонду України.

Виплата пенсії може здійснюватися без урахування строків, визначених частиною першою статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Тобто, у разі необхідності, виплатний період може бути продовжено після 25 числа.

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області

Схожі повідомлення

26 листопада у Жидачеві рятувальники деблокували 19-річного юнака , якого травмовано внаслідок ДТП

admin3

До Центру вакцинації на стадіоні «Арена «Львів» курсуватиме безкоштовний транспорт. Графік руху

admin3

Львівські “щури”: СБУ викрило коригувальника вогню по Яворівському полігону

admin2

Жовківського екс-депутата засудили за … неподання декларації

admin2

Військовослужбовця з Миколаївщини звільнили з полону

admin2

Вітровій наробив лиха на Львівщині

admin2

Залишити коментар