16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

Як обміняти Біткоїн на валюту?

Криптовалюта Біткоїн є дуже перспективним інструментом інвестицій, який дає можливість чудово заробити, особливо якщо вміло поводитися з цим інструментом. Однак через досить вузьку область застосування монет придбаний прибуток в основному переводиться в більш надійні способи платежу.

Як обмінюють криптовалюту на гроші в інтернеті

Основні методи продажу та покупки криптовалют включають:

  • Обмінники. Сервіси, що пропонують широкий діапазон платіжних напрямків, що включає криптовалюти, банківські картки, електронні платіжні системи, мобільні оператори та в окремих випадках навіть готівку. Працюють без верифікації і не пред’являють жодних вимог до користувача. А якщо ви у пошуку сайту обмінника то радимо вам спеціалізованим майданчиком Let’sPay (https://letspay.me/ua). Тут доступні різні напрямки, купівля та продаж криптовалюти із збереженням конфіденційності та вашого часу.
  • Криптовалютні біржі. Можуть бути централізованими та децентралізованими, але виведення у фіат підтримують лише перші. Мінус у тому, що для роботи з картками та платіжними системами біржі криптовалют зазвичай вимагають верифікації особи, тому такий варіант може не підійти тим, хто хоче торгувати анонімно.
  • Пірингові сайти для обміну. p2p-біржі дають можливість продавати та купувати анонімно та без посередників. Користувачі обмінюються активами безпосередньо один з одним, а щоб угода була безпечною, майданчики підтримують спеціальний механізм умовного депонування. Він утримує криптовалюту на окремому ескроу-рахунку доти, доки заявка не буде оплачена.
  • Telegram-боти. У месенджері Телеграм існує безліч обмінних ботів, що дозволяють у кілька кліків створити заявку на купівлю або продаж монет, після чого залишиться тільки сплатити за неї чекати надходження коштів на рахунок. Ці роботи зазвичай ставляться до p2p-бірж або класичним обмінникам, та його умови повною мірою відповідають умовам на пов’язаних площадках.

Це — найнадійніші та найбезпечніші способи, звичайно, за умови вибору якісного сервісу з позитивною репутацією. Рекомендується наскільки можна користуватися саме ними, а чи не шукати контрагентів на тематичних форумах чи соцмережах, оскільки великий ризик наткнутися на шахраїв.

Способи конвертації

Що ви зазвичай робите, щоб перевести в готівку вміст вашої карти? Йдете в банк чи банкомат, правда? І без проблем знімаєте потрібну вам суму, йдучи з готівкою у кишені. А як бути з криптовалютою?

Адже віртуальні гаманці, наприклад, Bitcoin-Wallet дозволяють лише зберігати цифрові активи, а щоб обміняти біткоїни на фіатні гроші, потрібно вдатися до послуг спеціалізованих онлайн-сервісів.

Конвертувати свої гроші в криптовалюту або, навпаки, обміняти цифрові активи на рублі, долари та іншу традиційну валюту, можна трьома способами:

  • через криптовалютну біржу;
  • в онлайн-обмінниках криптовалют;
  • за допомогою прямого переказу коштів між гаманцями.

Відразу позначимо, що якщо ви зацікавлені в надійності та безпеці угоди, то останній спосіб не для вас: занадто великі ризики нарватися на шахраїв. Так, під час обміну безпосередньо ви не платите комісій.

Біржа або обмінник при мінімальній комісії гарантують вам повне збереження коштів та впевненість у контрагенті.

А бажання заощадити на комісії, як показує практика, може обернутися ще більшими втратами. Тому, щоб мінімізувати ризики, користувачі звертаються до надійніших сервісів, таких як обмінники, які є онлайн-сервісами для обміну однієї валюти на іншу.

Схожі повідомлення

Хто вбив Галю? Або справжня пісня “Їхали козаки від Дону додому”

admin2

Максим Козицький привітав республіку Польща з національним святом

admin3

Нотатки з пекла

admin3

ЛЕГАЛІЗАЦЯ РОТИ “ДА ВІНЧІ” ДОЗВОЛИЛА Б РОЗПОЧАТИ СПРАВЖНЮ РЕФОРМУ

admin3

Нардепи встановили собі надбавки… У час війни! З міжнародної допомоги?!

admin2

Випадкова загибель чи чергова провокація від Росії?

admin2

Залишити коментар