16.5 C
Lviv
24.05.2024
Україна

Фотопапір для струменевих принтерів – як правильно вибрати?

Любителям фотографування не обов’язково покладатися лише на послуги сторонніх компаній, які займаються професійною фотографією. Все, що вам потрібно зробити, це купити принтер хорошої якості, а також оснастити його спеціальним фотопапером. Завдяки цьому ви зможете самі друкувати фотографії.

Насамперед, варто зазначити, що струменеві принтери дуже популярні серед любителів фотографії. Чому? Тому що ця технологія дозволяє дуже добре відтворювати всі кольори, а також досягти задовільного контрасту. Звичайно, все це буде можливе лише в тому випадку, якщо ви купите фотопапір гарної якості на сайті: mak.trade/fotobumaga/.

Фотопапір для струменевих принтерів – який виробник?

Недарма ми починаємо нашу роботу з питання про компанії, які відповідають за виробництво паперу. Як відзначають фахівці, найвища якість досягається, коли принтер, чорнило та папір належать тому самому виробнику.

Це з хорошою «сумісністю» всіх цих елементів. Дуже часто використовуване нами програмне забезпечення має налаштування та профілі, типові для оригінального чорнила та паперу. Тобто буде налаштовано таким чином, щоб можна було отримати абсолютно кращу якість друку. Не випадково виробники принтерів вказують папір та чорнило, які найкраще працюють з їх обладнанням.

Який фотопапір вибрати – найважливіші параметри

Звичайно, у нас не завжди є можливість купити папір, вказаний виробником принтера. У разі вибору продуктів від інших компаній, ми повинні звернути увагу на низку важливих питань, які ми не повинні недооцінювати:

  • Фотопапір для струменевих принтерів – як правильно вибрати? Вага паперу. Почнемо з найважливішого параметра, який впливає на жорсткість фотографій, їхню міцність та долю. Фотографії, надруковані на папері низької ваги, виявляються низькою якістю та не витримають випробування часом. Якщо вам потрібна фотографія для альбому або рамки, ви повинні вибрати папір щільністю понад 200 г. При вазі понад 350 г. ми можемо говорити про дуже високоякісні фотографії. Звичайно, перш ніж купувати папір, ми повинні перевірити, яку базову вагу здатний витримати наш принтер.
  • Покриття паперу. У разі фотопаперу найважливішим питанням буде ступінь глянцю. На ринку доступний фотопапір з матовим, напівматовим, глянсовим, напівглянцевим, перлинним, сатиновим покриттям. Вибір конкретного продукту залежатиме від того, якого ефекту ми хочемо досягти.
  • Формат паперу. У цьому відношенні пропозиція фотопаперу дуже різноманітна. У магазині ви знайдете товари в стандартному форматі A4, а також папір A3, A2, A6, B6 та багато інших. Перш ніж зробити вибір, перевірте, чи підтримується формат вашого принтера.
  • Градація. Відрізняється за контрастом. На ринку поширений уніфікований папір, який не дозволяє регулювати контрастність, а також зустрічається змінний папір – з можливістю отримання безліч ефектів, але він орієнтований на фахівців.
  • Гладкість паперу. Впливає на точність фотографій. Чим глаже папір, тим більше деталей буде відтворено.
  • Кислотна реакція. Виробники рідко згадують про цю специфікацію, але, безумовно, варто розглянути фотопапір і щодо цього. На ринку ви знайдете кислі продукти, а також безкислотні сорти, які розкладаються набагато триваліший час.
  • Розширення. Виробники паперу вказують на найкраще значення роздільної здатності, доступного для цього паперу. Цей параметр слід порівняти зі специфікацією принтера.
  • Яскравість. Дешевий фотопапір часто має сіруватий колір, що погано впливає на якість друку. Деякі виробники використовують додаткові відбілювачі, які через деякий час втрачають свою інтенсивність, що, природно, призводить до вигоряння квітів.

Схожі повідомлення

Де замовити справжні суші

admin

Здати аналіз на пролактин в лабораторії IQlab

admin

Зберігаємо спокій! – Віримо у ЗСУ!

admin2

В Україні російські окупанти зруйнували майже 23 тисячі кілометрів доріг

admin3

Важливе рішення сесії облради: :про надання 5 млн грн на нагальні потреби сил Тероборони Львівщини

admin3

Національна поліція України направила до суду 29 кримінальних проваджень за злочинами проти журналістів

admin3

Залишити коментар