16.5 C
Lviv
29.09.2023
Україна

Фотопапір для струменевих принтерів – як правильно вибрати?

Любителям фотографування не обов’язково покладатися лише на послуги сторонніх компаній, які займаються професійною фотографією. Все, що вам потрібно зробити, це купити принтер хорошої якості, а також оснастити його спеціальним фотопапером. Завдяки цьому ви зможете самі друкувати фотографії.

Насамперед, варто зазначити, що струменеві принтери дуже популярні серед любителів фотографії. Чому? Тому що ця технологія дозволяє дуже добре відтворювати всі кольори, а також досягти задовільного контрасту. Звичайно, все це буде можливе лише в тому випадку, якщо ви купите фотопапір гарної якості на сайті: mak.trade/fotobumaga/.

Фотопапір для струменевих принтерів – який виробник?

Недарма ми починаємо нашу роботу з питання про компанії, які відповідають за виробництво паперу. Як відзначають фахівці, найвища якість досягається, коли принтер, чорнило та папір належать тому самому виробнику.

Це з хорошою «сумісністю» всіх цих елементів. Дуже часто використовуване нами програмне забезпечення має налаштування та профілі, типові для оригінального чорнила та паперу. Тобто буде налаштовано таким чином, щоб можна було отримати абсолютно кращу якість друку. Не випадково виробники принтерів вказують папір та чорнило, які найкраще працюють з їх обладнанням.

Який фотопапір вибрати – найважливіші параметри

Звичайно, у нас не завжди є можливість купити папір, вказаний виробником принтера. У разі вибору продуктів від інших компаній, ми повинні звернути увагу на низку важливих питань, які ми не повинні недооцінювати:

  • Фотопапір для струменевих принтерів – як правильно вибрати? Вага паперу. Почнемо з найважливішого параметра, який впливає на жорсткість фотографій, їхню міцність та долю. Фотографії, надруковані на папері низької ваги, виявляються низькою якістю та не витримають випробування часом. Якщо вам потрібна фотографія для альбому або рамки, ви повинні вибрати папір щільністю понад 200 г. При вазі понад 350 г. ми можемо говорити про дуже високоякісні фотографії. Звичайно, перш ніж купувати папір, ми повинні перевірити, яку базову вагу здатний витримати наш принтер.
  • Покриття паперу. У разі фотопаперу найважливішим питанням буде ступінь глянцю. На ринку доступний фотопапір з матовим, напівматовим, глянсовим, напівглянцевим, перлинним, сатиновим покриттям. Вибір конкретного продукту залежатиме від того, якого ефекту ми хочемо досягти.
  • Формат паперу. У цьому відношенні пропозиція фотопаперу дуже різноманітна. У магазині ви знайдете товари в стандартному форматі A4, а також папір A3, A2, A6, B6 та багато інших. Перш ніж зробити вибір, перевірте, чи підтримується формат вашого принтера.
  • Градація. Відрізняється за контрастом. На ринку поширений уніфікований папір, який не дозволяє регулювати контрастність, а також зустрічається змінний папір – з можливістю отримання безліч ефектів, але він орієнтований на фахівців.
  • Гладкість паперу. Впливає на точність фотографій. Чим глаже папір, тим більше деталей буде відтворено.
  • Кислотна реакція. Виробники рідко згадують про цю специфікацію, але, безумовно, варто розглянути фотопапір і щодо цього. На ринку ви знайдете кислі продукти, а також безкислотні сорти, які розкладаються набагато триваліший час.
  • Розширення. Виробники паперу вказують на найкраще значення роздільної здатності, доступного для цього паперу. Цей параметр слід порівняти зі специфікацією принтера.
  • Яскравість. Дешевий фотопапір часто має сіруватий колір, що погано впливає на якість друку. Деякі виробники використовують додаткові відбілювачі, які через деякий час втрачають свою інтенсивність, що, природно, призводить до вигоряння квітів.

Схожі повідомлення

Оцінка “Незадовільно”: так оцінила роботу очільника Ходорівського психоневрологічного диспансеру комісія Львівської ОВА, проінспектувавши вказаний заклад

admin3

У господаря в селі поблизу Львова відзначали Новий Рік: вночі п”яний гість вдарив ножем в ділянку серця знайомого. Натепер потерпілий – у лікарні

admin3

Типові будні 80-ки. Знищені БТР, БМП, МТ-ЛБ та машина. Кожен день палимо русню, наближаємо перемогу. Завжди перші! Слава ДШВ!

admin3

Кілька порад для швидкого пошуку роботи

admin

«Ой, у лузі червона калина»: чотири цікавих факти про історію пісні, її автора та перше виконання у Стрию

admin2

Протягом святкових вихідних зникло 5 дітей. Поліцейські розшукали усіх протягом кількох годин після отримання повідомлення

admin3

Залишити коментар