16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Порошенко про рішення Сенату США щодо ленд-лізу: Це новий відлік у відсічі агресору

7 квітня 2022 року.

сша

Петро Порошенко привітав рішення Сенату США погодити законопроект про ленд-ліз для України

“Ніколи не сумнівався в лідерстві Вашингтону у підтримці боротьби України. Те, що Сенат США погодив законопроект про ленд-ліз для України, не лише надихає, а й запускає новий відлік у відсічі російському агресору”, – написав Порошенко у Facebook, передає Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу “ЄС”.

Раніше п’ятий Президент запропонував союзникам план примушення путіна до миру, який зокрема передбачає і програму ленд-лізу.

“Коли презентував свій “План п’яти ключових кроків” вірив, що неможливих рішень немає. Чим більше міжнародної підтримки Україні, тим швидшою буде наша спільна перемога”, – переконаний Петро Порошенко.

План Порошенка передбачає запровадження програми ленд-лізу для України; нафтове ембарго проти Росії та інші “пекельні” санкції; надання літаків та систем протиповітряної оборони для захисту повітряного простору над Україною; розробка плану відбудови України на зразок “плану Маршалла”, а також прискорення членство України в ЄС. Джерело: https://censor.net/ua/n3332094

Схожі повідомлення

10 геніальних українських письменників, яких неможливо не читати.

admin1

Не сумуй, дитино, що немає тата…

admin3

“Ви кажете, що ми вам даємо недостатньо. Але це ви ж не робили нічого, щоб у вас це все було”, – американський експерт Карбер

admin3

Житлові субсидії – Пенсійний фонд! Зміни, які грядуть з 1 грудня

admin2

Кульові крани Breeze – гарантія надійності

admin

У Львові під час ремонтних робіт натрапили на небезпечну знахідку часів Другої світової війни

admin4

Залишити коментар