16.5 C
Lviv
16.10.2021
Україна

Максим Козицький: «Ми робимо все можливе, щоб жителі Нового Роздолу та Новояворівська не мали проблем ані з опаленням, ані із суттєвим зростанням його ціни»

Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький під час засідання обласної комісії з ТЕБ та НС, яка відбулася 12 жовтня.

 Також очільник Львівщини зазначив: «Газ і тарифи для населення не зростають. А паніка з надзвичайними ситуаціями по Україні «через відсутність газу» – лише маніпуляція. Не ведіться! Львівщина володіє 14% музейного фонду України. Але музеям вкрай важливо дотримуватися чіткого температурного режиму. Водночас, на вчора лише чверть закладів бюджетної сфери мали угоди з постачальником газу для опалення. Цей процес конче треба було пришвидшити! Тому  в області збиралася комісія ТЕБ і НС. Йдеться ЛИШЕ про подолання технічних моментів, щоб прискорити підписання договорів на постачання газу. Надзвичайна ситуація не передбачає НІЧОГО більше, ніяких інших обмежень, крім врегулювання цього моменту, і стосується лише бюджетних установ».

Максим Козицький повідомив, що до 15 жовтня НАК Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” готова підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

«Газу в українських сховищах достатньо для потреб населення та соціальної сфери на весь сезон. Ціна на газ для населення – 7,42 грн. За такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення. Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) – 16,8 грн», – зазначив голова ЛОДА, підкресливши, що це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування.

 «Ми робимо все можливе, щоб жителі Нового Роздолу та Новояворівська, де позаторік ми мали проблеми з запуском опалювального сезону, також не мали проблем ані з опаленням, ані з суттєвим зростанням його ціни.І наостанок: не панікуймо. Ціна газу на ринку справді висока, проте, переконаний, державі вдасться допомогти місцевому самоврядуванню подолати цю кризу», – наголосив Максим Козицький, який нещодавно відвідав вказані міста, побував на ТЕЦ, тож в деталях ознайомлений із ситуацією щодо підготовки до опалювального сезону.

Схожі повідомлення

Росіяни вбили українського захисника. Щодня загиблі, а реакції головнокомандувача немає…

admin1

До ювілею легендарного діда Панаса – життєві загадки актора

admin2

Як вибрати сукню : поради від бренду Лебутік

admin

Надувні човни: особливості вибору

admin

Народилася “в сорочці”: у Теребовлі 81-річну бабусю врятували надзвичайники та … мотузки

admin2

День тренера – вперше в Україні

admin2

Залишити коментар