16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Еліта планує знищити путіна – і навіть знайшли заміну

В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до президента володимира путіна, які задумали його вбити, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Дослівно: “Певна частина російської політичної еліти РФ розглядає як наступника путіна – директора ФСБ Олександра Бортникова. Саме Бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України.

Деталі: Якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні є метою цієї групи. Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії. Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша “випадковість”. Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній “злив” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва”.

Більше деталей: Цей злив, вважає розвідка, може бути як для послаблення впливу Кадирова, так і спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Схожі повідомлення

У школах Львова та області проходять заходи «Урок з поліцейським»

admin3

«1 вересня школярі Львівщини повинні повернутися за парти і здобувати освіту»,–Олег Паска

admin3

Близьке коло господаря Кремля. Ігри Шойгу і Пригожина як вони є.

admin2

Кримінальний заробок непевний: 66-річний рецидивіст із Стрийщини розповсюджував наркотики і …вкотре потрапив в руки поліції

admin3

Щодо обміну Богуслаєва

admin3

Лікування пародонтиту – Медичний центр Oculus

admin

Залишити коментар