16.5 C
Lviv
31.05.2024
Україна

Еліта планує знищити путіна – і навіть знайшли заміну

В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до президента володимира путіна, які задумали його вбити, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Дослівно: “Певна частина російської політичної еліти РФ розглядає як наступника путіна – директора ФСБ Олександра Бортникова. Саме Бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України.

Деталі: Якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні є метою цієї групи. Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії. Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша “випадковість”. Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній “злив” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва”.

Більше деталей: Цей злив, вважає розвідка, може бути як для послаблення впливу Кадирова, так і спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

Схожі повідомлення

Про переваги та види арматури – простою мовою про складне

admin

53-річний зловмисник викрав у 29-річного мешканця Старого Самбора автомобіль. Але довго не поїздив, бо вже за пів години був затриманий поліцейськими

admin3

22 вересня у Новому Роздолі поліція затримала конголезця за порушення міграційного законодавства. А від початку вересня правоохоронці Львівщини притягнули до відповідальності 128 іноземців-порушників

admin3

У Львові на площі Ринок завезли … танки. Відкриття виставки – 11 серпня

admin2

Податки на туризм у Європі: що потрібно знати мандрівникам у 2024 році

admin

Порушника затримали – результат нульовий. Через 1,5 години – знову ДТП….

admin2

Залишити коментар