16.5 C
Lviv
17.06.2024
Україна

Суд ООН у Гаазі оголосить рішення у справі України проти росії 16 березня

Публічне засідання відбудеться о 16:00 у Палаці миру

Стало відомо, що Міжнародний суд ООН оголосить рішення про тимчасові обмежувальні заходи, запрошені Україною за позовом проти Росії, 16 березня.

Деталі. «У середу, 16 березня, Міжнародний суд, головний судовий орган Організації Об’єднаних Націй, винесе свою постанову на запит про вказівку тимчасових заходів, поданих Україною у справі щодо Заяви про Геноцид відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти РФ)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що публічне засідання відбудеться о 16:00 у Палаці миру в Гаазі. Під час засідання голова суду, суддя Джоан Е. Донох’ю, зачитає наказ суду.

«З огляду на пандемію COVID-19 у Великому залі правосуддя будуть присутні лише члени Суду та представники держав-учасниць справи. Члени дипломатичного корпусу, ЗМІ та громадськість зможуть стежити за читанням у прямому ефірі на вебсайті суду, а також на онлайн-телевізійному каналі ООН Web TV», – повідомляє пресслужба.

Схожі повідомлення

Неподалік Львівського залізничного вокзалу поліція затримала і вилучила у двох зловмисників 75 і 30 зіп-пакетів із наркотиками, призначеними для “закладок”

admin3

Моторошна статистика потопельників. Будьте уважні біля води!!

admin2

Рятувальники ліквідували пожежу в центрі Львова. Загинув власник квартири, 1944 р.н.

admin3

Подвиги “Азова” і ставлення держави

admin3

Чому годування кормом корисніше за натуральне харчування?

admin

А ви знали, що Степан БАНДЕРА…

admin3

Залишити коментар