16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

Суд ООН у Гаазі оголосить рішення у справі України проти росії 16 березня

Публічне засідання відбудеться о 16:00 у Палаці миру

Стало відомо, що Міжнародний суд ООН оголосить рішення про тимчасові обмежувальні заходи, запрошені Україною за позовом проти Росії, 16 березня.

Деталі. «У середу, 16 березня, Міжнародний суд, головний судовий орган Організації Об’єднаних Націй, винесе свою постанову на запит про вказівку тимчасових заходів, поданих Україною у справі щодо Заяви про Геноцид відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти РФ)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що публічне засідання відбудеться о 16:00 у Палаці миру в Гаазі. Під час засідання голова суду, суддя Джоан Е. Донох’ю, зачитає наказ суду.

«З огляду на пандемію COVID-19 у Великому залі правосуддя будуть присутні лише члени Суду та представники держав-учасниць справи. Члени дипломатичного корпусу, ЗМІ та громадськість зможуть стежити за читанням у прямому ефірі на вебсайті суду, а також на онлайн-телевізійному каналі ООН Web TV», – повідомляє пресслужба.

Схожі повідомлення

Як стати донором яйцеклітин? 

admin

Автотроща на Дрогобиччині: отримали травми четверо осіб, зокрема, і 8 – річна дівчинка

admin3

“Три мечі-2021” на Яворівському полігоні обєднають військовослужбовців чотирьох країн — України, Польщі, Литви та США.

admin2

Ще одна область стала “червоною”…

admin2

Троє мобілізованих росіян померли у навчальному центрі Міноборони РФ. Один наклав на себе руки, інші – через алкоголь, – росЗМІ (оновлено)

admin3

34-річний мешканець Новояворівська і наркотики розповсюджував, і зброю зберігав. Досудове розслідування триває

admin3

Залишити коментар