16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

У Золочівському районі протиповітряна оборона збила 3 ракети: Максим Козицький про добу в області

Учора, 28 березня, протиповітряна оборона збила три ракети у Золочівському районі. Внаслідок цього, загорілася трава, однак пожежу локалізували. Відомо, що загрози для жителів району нема. Жертв також немає.

Про це інформує прес – служба Львівської ОДА з посиланням на повідомилення начальника Львівської ОВА Максима Козицькиого.

Загалом за добу сирени на Львівщині тричі сповіщали про повітряну тривогу. Вони попереджали про загрозу ракетного удару.

Разом з тим, напередодні розселили в області ще 3835 людей з інших регіонів України. Від початку повномасштабної війни – понад 257 тисяч.

Кордон на всіх пунктах пропуску Львівщини перетнули 15915 людей. Від початку повномасштабного вторгнення рф – понад 1 мільйон 300 тисяч.

З 24 лютого спільно з Благодійний фонд «Крила надії» вдалося зібрати понад 25 мільйонів гривень, щоб допомогти українській армії.

«Кожна гривня на контролі. Про те, на що підуть гроші, повідомимо окремо, з врахуванням безпекових моментів. Сьогодні кожен з нас має зробити свій вклад у наше завтра», – очільник ОВА.

Схожі повідомлення

Посадовець Волинської ОДА із спільниками завдали збитків державі на 1,2 млн грн

admin3

Зеленський відповів на петицію про позбавлення мандатів депутатів забороненої ОПЗЖ

admin3

Протягом грудня 25-річний батько мінімум двічі завдавав легких тілесних ушкоджень 3-річному сину. Відповідатиме згідно із ч.1 ст.125 КК України

admin3

Слово і діло

admin3

Юридична допомога в бізнесі: чому варто звернутися до фахівців

admin3

Що таке Patriot?

admin2