16.5 C
Lviv
18.04.2024
Без категорії Новороздільська ОТГ

ПІДСУМКИ 2021-го спортивного року Новороздільської громади

У Львівській області щороку проводяться обласні комплексні спортивні Ігри серед трьох категорій: «Дорослі 18+», «Ветерани 40+» та «Люди з інвалідністю». Головним завданням обласних Ігор є активізація масового спорту та адаптивної рухової діяльності у Львівській області та підведення підсумків роботи територіальних громад в ділянці спортивно-масової роботи, фізкультурно-спортивного руху серед різних груп населення. Спортивні ігри складаються з 16 видів програми (бадмінтон, «Мама, тато, я – спортивна сім’я – обласний фестиваль», плавання, шашки, баскетбол (чол.), баскетбол 3х3 (чол., жін.), пляжний волейбол (чол., жін.), оздоровчий туризм, легкоатлетичний крос, шахи, скандинавська ходьба, теніс настільний, волейбол (чол., жін.)
У 2021 році із 73-х територіальних громад участь у змаганнях взяли лише 40. Найкращі результати показали – Новороздільська, Самбірська, Сокальська, Червоноградська, Пустомитівська, Щирецька територіальні громади.
Завершився спортивний марафон 2021 року, починаючи з лютого місяця по листопад місяць, під назвою – «Обласні комплексні ігри за програмою ХХХ спортивних ігор Львівщини, ХІV обласних ігор ветеранів спорту та VІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю», у який входило 16 видів спорту, проведено змагання з 15 видів спорту, окрім плавання.
Спортсмени, ветерани спорту та люди з інвалідністю нашої громади також приймали участь у цьому марафоні. Учасник бере участь у змаганнях тільки в одній віковій категорії. Змагання проводилися за чинними правилами змагань з виду спорту та відповідно до вимог Положення з кожного виду програми.

В категорії «Дорослі» прийняло участь 40 територіальних громад Львівщини. За підсумками ХХХ спортивних ігор Львівщини в загальному заліку Новороздільська громада зайняла V місце, пропустивши вперед Самбірську, Сокальську, Червоноградську та Бродівську ТГ, де набагато потужніша спортивна інфраструктура. Серед дорослих срібними призерами ігор стала команда «Мама, тато, я, – спортивна сім’я» у складі: сім’я Меленів – Ірина, Віталій та донька Вікторія, сім’я Коваленко – Наталя, Дмитро та син Максим (на фото внизу). За підсумками п’яти комплексних естафет сім’я Меленів стала абсолютним чемпіонам Львівщини та завоювала право представляти та захищати спортивну честь Львівщини на Всеукраїнському Фестивалі «Мама, тато, я, – спортивна сім’я», який відбувся у м. Київ 24-28 вересня ц.р., де зайняла в упорній спортивній боротьбі четверте місце.

Команда зі скандинавської ходьби у складі – Кричищин Марія, Коваленко Наталя, Меленів Віталій, Шиманський Павло, Івать Ярослав. Кричищин Марія в особистому заліку на дистанції 2 км серед дорослих жінок зайняла І місце та команда жіночого волейболу у складі – Роман Ольга, Разова Ольга, Дитко Уляна, Омельченко Андріана, Гаврильчук Христина, Клімковська Євеліна, Матвіїв Юлія, Григоращук Тетяна.


В категорії «Ветерани спорту» прийняло участь 26 територіальних громад Львівщини. В ХІV обласних іграх ветеранів спорту в загальному заліку Новороздільська громада зайняла ІІ місце. Серед ветеранів спорту чемпіонами ігор стала команда з пляжного волейболу серед жінок у складі – Разова Ольга, Худяк Тетяна. Срібними призерами ігор стали команда з шашок у складі – Верестун Тетяна, Зінін Валерій, Білінський Степан та команда з настільного тенісу у складі – Верестун Тетяна, Мельник Орест, Івать Володимир.


В категорії «Люди з інвалідністю» прийняло участь 17 територіальних громад Львівщини. В VІІ спортивних іграх серед людей з інвалідністю в загальному заліку Новороздільська громада зайняла ІІ місце. Серед спортсменів з інвалідністю перше місце зайняла команда зі скандинавської ходьби у складі – Лесик Анжела, Штефаник Оксана, Тупис Іван. В особистому заліку на дистанції 1км. серед жінок Лесик Анжела зайняла перше місце, Штефаник Оксана зайняла перше місце, серед чоловіків Тупис Іван зайняв перше місце в своїх нозологіях та команда з настільного тенісу у складі – Шапран Світлана, Савчин Михайло, Бучко Ігор. Срібними призерами ігор стали команда з легкоатлетичного кросу у складі – Лесик Анжели, Пазюк Надія, Тупис Іван. В особистому заліку на дистанції 1км. серед жінок Лесик Анжела зайняла перше місце, Пазюк Надія зайняла трете місце, серед чоловіків Тупис Іван зайняв перше місце в своїх нозологіях.


8-9 вересня 2021 року в с. Комарів Сокальського району відбулося ХХХІV Обласна Спартакіада фізкультурно-спортивної реабілітації для людей з інвалідністю за Обласною Комплексною програмою правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю, у якій прийняла участь команда Нового Роздолу. Склад команди чотири учасника. В загальному заліку наша команда зайняла І місце. Перші місця зайняла Штефаник Оксана з дартсу та бігу на 60 м., Тупис Іван зайняв І місце з бігу на 60 м. та ІІ місце у стрибках з місця в довжину, Корікова Олена зайняла ІІ місце з шашок та ІV місце з дартсу, Войцехівський Роман зайняв ІІ місце з шахів та V місце з дартсу в своїх нозологіях.


Наостанок – про нагальні проблеми. В місті практично немає відповідної сучасної спортивної інфраструктури для проведення учбово-тренувального процесу та проведення різноманітних спортивно-масових заходів, не вистачає спортивного інвентаря, але завдячуючи клопіткій роботі тренерсько-викладацького складу ДЮСШ, викладачів навчальних закладів та спортивних клубів міста, а також давнім вагомим спортивним традиціям нашого міста новороздільці постійно здобувають спортивні нагороди. Якщо у найближчому майбутньому хоча б частково відновиться спортивна інфраструктура, то успіхи новороздільських спортсменів стануть ще вагомішими. Великі сподівання на введення в експлуатацію нашого басейну, який, безумовно, підвищить і стан здоров’я новороздільців і відновить спортивні традиції наших плавців, починаючи з дитячого спорту. До речі, там матимуть змогу займатися спортом не тільки плавці, а й люди з інвалідністю, абонементні групи здоров’я, учні навчальних закладів та загалом, населення громади, яке буде підвищувати свій фізичний стан. Так що Новий рік відкриває нові надії на розвиток та досягнення у спорті.
Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергії для її досягнення. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, успіхів в навчанні і спорті, вірних друзів та близьких людей поруч.

Олександр Придатко, відділу з питань фізичної культури та спорту Новороздільської міської ради

Схожі повідомлення

Екодизайн! Чи безгосподарність?

admin2

Андрій ГАРАПЦЬО: «До обласної першості з футболу ФК «Новий Розділ» готовий. У міжсезонні команда підсилилась декількома новими гравцями. Наша мета незмінна – перемога»

admin3

Долучайся до Молодіжної ради – прийом заяв триває

admin2

Школа раннього творчого розвитку «Малятко» Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості

admin3

Новий Розділ – графік відключення електроенергії на 31 жовтня

admin2

У Новому Роздолі поліцейські затримали підозрюваного у замаху на вбивство свого брата

admin3

Залишити коментар