16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Посмертна нагорода Руслана ЛЮКОВА

Пам’ятаємо подвиг, який вчинив Руслан ЛЮКОВ заради майбутнього України

46-річний активіст с. Березина Руслан Люков подався на війну у перші дні, без повістки – поїхав захищати столицю.  Цей вибір зробив не тепер. А ще у 2013 році. Коли одним із перших став активним учасником Революції Гідності. У 2014 році, коли добровольцем пішов на схід та воював у складі Другої афганської штурмової роти батальйону “Айдар”. Боєць гідний прикладу із псевдо “Енергетик”. У боях в м. Гостомелі Київської області 14 березня 2022 року героїчно загинув.

До речі, Руслан отримав багато відзнак та нагород. Кавалер Ордену “За мужність” III ступеня. Але ця особливо – посмертно.

Воїна Руслана Люкова посмертно нагороджено відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України – медаллю “За бойові заслуги”. Цією медаллю нагороджують службовців (працівників) Служби зовнішньої розвідки України за вагомі трудові здобутки та особисті досягнення у виконанні службових завдань, зразкове виконання службового обов’язку.

Пишаємось нашим земляком.

Вічна слава Герою

Схожі повідомлення

Новий Розділ встановив свій “антирекорд” по covid-19

admin2

У с. Горішнє внаслідок пожежі у власному будинку загинув 90-річний чоловік

admin3

Про централізоване водопостачання у СТ«Науковець»: таким здобутком не може похвалитися жодне сусіднє Садівниче Товариство. Та навіть не кожне селище. На досягнутому не зупинятимемось

admin3

У бою з кацапською ордою загинув уродженець Ходорівщини, який певний час жив у Новому Роздолі Іван НИКОЛИН

admin3

Плановий ремонт теплотрас у Новому Роздолі

admin2

Загинув новорозділець, солдат-радіотелефоніст

admin2

Залишити коментар