16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

Як вибрати стенд розвал сходження

Оснащення станції техобслуговування автомобілів якісним та різноплановим обладнанням є одним із базових завдань для її власника. Насамперед від комплектації залежить комплекс послуг, якими зможуть скористатися клієнти. Оскільки однією з основних послуг, затребуваних серед автовласників, є налаштування курсової стійкості транспортного засобу, слід подбати про покупку стенда развала схождения

Призначення та можливості стендів для регулювання розвалу-сходження
Швидкість зносу гуми, плавність керування транспортним засобом та його поведінка на дорозі багато в чому залежать від того, наскільки ретельно та правильно налаштовані кути положення коліс по відношенню до дорожнього полотна. Порушення в розвалі-сходження виявляються так:

  • машину часто заносить на дорозі;
  • при поворотах гума видає характерний вереск;
  • шини нерівномірно зношуються із зовнішньої та внутрішньої сторони, що призводить до поганого зчеплення з дорогою.

Для регулювання кутів нахилу коліс необхідне спеціальне обладнання, а саме – стенди розвалу сходження. Їх функціонал допомагає перевірити ходову частину на люфти та визначити ступінь зношування частин; зробити замір та регулювання тиску в шинах; виявити відхилення у положенні коліс.

Основні види та вибір стендів розвал сходження
Такі агрегати різні за своїм виглядом, способом обробки показників та фіксації на автомобілі. Зокрема, найпростіші моделі – оптичні. Їхній функціонал обмежений можливість вимірів тільки на передній підвісці. Більш сучасні варіанти:

лазерні – показники з обох підвісок проектуються за допомогою лазерного променя;

комп’ютерні – забезпечують високу точність вимірювання даних; інформація виводиться на комп’ютер у вигляді графіків та діаграм;

кордові – бюджетні версії комп’ютерних стендів розвалу сходження, обладнані провідними датчиками;

інфрачервоні – дані транслюються від задньої головки до передньої по інфрачервоному каналу (без проводів);

радіоканальні – мають той самий принцип передачі даних, що й інфрачервоні стенди, але відрізняються більшою стійкістю до перешкод та можливістю установки на відстані від датчиків.

Найбільш сучасні варіанти – 3D стенди розвалу сходження надають дані у вигляді тривимірної комп’ютерної моделі. Крім показників кута розвал сходження обладнання інформує про стан підвіски та кузова автомобіля.

При виборі агрегату враховуються тип авто, прийнятна цінова категорія обладнання та його можливості. Також корисно вивчити відгуки про виробника конкретної марки стендів.

Схожі повідомлення

КАЛЕНДАР ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ У 2022 РОЦІ

admin2

Слава і честь, друже Сокіл!

admin3

Чому оренда теплоходів у Києві вигідна

admin

Облаштування фундаменту за допомогою екскаватора

admin

У Польщі запрацювала програма додаткової підтримки українських біженців, які мають “Карту поляка”

admin3

Знищено ворожі ДРГ, які намагалися зайти в тил в районі Щастя, Станиці Луганської, Лобачевого та Біловодська, – ООС

admin3

Залишити коментар