16.5 C
Lviv
23.09.2021
Україна

Новий рекорд Гіннеса: жінка водночас народила 10 дітей …

У подружжя 12 дітей: 10 новонароджених і 2 близнюки, які народилися 6 років тому.

У Гаутензі (Південна Африка) 37-річна жінка народила 10 дітей – 7 хлопчиків і 3 дівчинки. Їй вдалося побити світовий рекорд Гіннесса, коли у травні жінка з Малі народила 9 дітей.

Госіаме Тамара Сітхоле народила 10 дітей на 29 тижні вагітності. На початку року УЗД показувало жінці, що у неї буде всього 6 дітей, наступне УЗД показало 8 малюків, але вона народила 7 хлопчиків і 3 дівчинки. Можливо, ще двох дітей не могли виявити через те, що вони перебували в іншій трубі.

Новину про народження 10 малюків першим повідомив місцевим ЗМІ їх батько, безробітний Тебохо Цотеці. За словами пари, жінка завагітніла природним чином, а пологи пройшли шляхом кесаревого розтину. Але, як стверджують лікарі, такі екстремальні пологи – результат лікування безпліддя з декількома заплідненими ембріонами, вставленими в матку, щоб збільшити шанси пацієнтки завагітніти.

Спеціалістка Університету медичних наук Сефакой Макгато професорка Діні Мавела заявила, що діти проведуть наступні кілька місяців в інкубаторі через складний випадок вагітності.

Схожі повідомлення

Де замовити справжні суші

admin

Ірина ГРИМАК на Вулецьких пагорбах вшанувала пам’ять розстріляних львівських професорів

admin3

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

admin3

15-19 вересня у Палаці мистецтв у Львові відбудуться знакові культурні події

admin3

24-річний воїн загинув у зоні ООС

admin2

Міст до могили князя Святослава – у Гребенові

admin2

Залишити коментар