16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Чому депутати фракції УГП у Львівській обласній раді у звіті майже всі рішення щодо «новороздільських питань» приписали тільки собі…А з ними і Ірина Кравець

Прикро, що у відеозвітузвіті про перший рік роботи депутатів фракції Української Галицької Партії у Львівській обласній раді, оприлюдненому у Фейсбуці, у частині, що стосується прийнятих позитивних  рішень депутатського корпусу облради, дотичних до Нового Роздолу,  модератор відчиту депутатка – містянка Ірина Кравець «приписує» виключно представникам УГП.

Для  депутатів облради з інших фракцій, особливо тих, які також долучилися до ухвалення рішень з новороздільських питань, звіт із таким акцентованим вивищуванням ролі депутатів УГП викликав, м’яко кажучи, подив. Як зазначила Ярина Володимирівна, серед тих позицій, які вони приписують своїй фракції, депутати УГП активно долучилися тільки до прийняття рішення стосовно виділення 1 млн 800 тис. грн бюджетних коштів на реконструкцію парку на Набережній. Це факт і за це честь і хвала фракції УГП. Але «тягнути рядно» тільки на свою партійну фракцію   ігноруючи реальний внесок під час голосування «новороздільських питань»  депутатів не тільки з «Європейської солідарності», а й з інших фракцій, це, принаймні, пересмикування реальних речей. Завершуючи коментар стосовно вказаного відеозвіту про перший рік роботи депутатів фракції Української Галицької Партії у Львівській обласній раді, міський голова наголосила, що влада Нового Роздолу плідно працює з усіма депутатськими фракціями ЛОР і залучає їх до підтримки «новороздільських питань» порядку денного пленарних засідань. І низка прийнятих рішень, однозначно не є заслугою тільки фракції УГП. Згодом на нараді  прозвучало декілька реплік на адресу І. Кравець, яка добре знає міські проблеми і роботу міської ради, однак займає, так би мовити, окремішну позицію, вдається до критиканства окремих дій міської влади.

До слова, ваш автор також відчув певний зсув у позиції шановної депутатки обласної ради і щодо деяких редакційних публікацій. Вони – різкі, на межі фолу. Скажімо, навіть звичайна подієва інформація «Сьогодні у Новояворівську стартував відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах», вміщена 27 листопада на сайті «ВР», спонукала    Ірину Кравець  написати гострий коментар: « Думала, після фпктів і вигадок вже не здивуюся жовтизні Вісника, але… Вболіваючи за новояворівських дітей і слова не згадати про новороздільських????

Сорі, міську владу тут не похвалиш, тому преса ні слова про новороздільських дітей не напише?».

 Власне, відтоді дивуюся, де у вказаній замітці про обласні змагання з фігурного катання пані Ірина знайшла «жовтизну». Подейкують, депутатка всіляко підтримує бажання донечки займатися фігурним катанням, тому, не шкодуючи ні часу, ні ресурсів возить її автівкою у інше місто, можливо, Львів, аби дівчинка удосконалювала ковзанярську вправність. Браво, пані Ірино. Діти – наші квіти. Але чи всі містяни мають матеріальну можливість так заохочувати своїх діток? Отож бо. А щодо відсутності у Новому Роздолі ковзанки, то хіба вам як колишній виконувачці обов’язків міського голови та не знати, чому  декілька десятків літ тому було «закрито»  чудовий новороздільський каток із штучним льодом?  І  відродити цей дорого вартісний об’єкт, аби забезпечити дітям можливість займатися фігурним катанням (та і не тільки), не змогла ні дотеперішня влада міста, зокрема, і Ви, ні не зможе з цим упоратися і влада теперішня. А ви пишете «жовтизна Вісника..». Це трішки нагадує відоме прислів’я «На городі бузина, а в Києві дядько»

Принагідно, як один з Ваших симпатиків, мабуть, таки скажу про одну   зміну у Вашому донедавна позитивному образі активної депутатки, колишньої майже градоначальниці, відкритої дами. І це помітно не тільки мені. Так виглядає, що «у той недавній час» Ви під своїм шармом і відкритістю, прагненням віднайти «об’єктивне вирішення» проблемних питань приховували свою чисто конкретну кар’єрницьку мотивацію. А ідучи до поставленої мети, застосовували широкий арсенал засобів. Цей арсенал  настільки, як на мене, широкий, що, застосовуючи його, інколи відкривалася  не тільки Ваша позірна оболонка активної позиції громадянки, а й те, що всередині, ближче «до лампадки, що зліва» – прагнення будь – якими засобами досягли наміченого. Що й казати, Ви таки досягли багато, Ваша кар’єра блискуча. Впевнений, що досягнете ще більше. Якщо…     

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Відійшов у вічність Михайло Олексійович НАКОНЕЧНИЙ

admin3

У четвер, 4 січня Новий Розділ зустрічатиме Героя – Дмитра Шатохіна!.

admin2

Наші ЗАХИСНИКИ їдуть на схід: ми їм трішки довантажили своєї допомоги…

admin3

Міст підтримки Новий Розділ-Миколаїв (обласний) – в дії – і подяка Новороздільській громаді та Дмитру Сапізі

admin2

“Західний квест” на Березинському кільці.

admin2

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

admin3

Залишити коментар