16.5 C
Lviv
30.09.2023
Україна

У 2021 році відбулося вже дев’ять навчань для бажаючих усиновити дитину, у якому взяло участь 19 мешканців Львівщини

Хоча відомий вислів «намір не може схибити»  логічно вивірений, проте у певних ситуаціях його реалізація  залежить від важливих чинників. Зокрема, це стосується осіб (сімей), які прийняли непросте і відповідальне рішення усиновити дитину. Виявляється, що тут без обов’язкових курсів не обійтися.

Як інформує Служба у справах дітей Львівської ОДА:

У приміщенні Центру опіки сиріт завершився курс підготовки для тих, хто має намір усиновити дитину.  Навчання проводили фахівці Львівського обласного центру соціальних служб.

Це вже дев’яте таке навчання у цьому році. Участь у ньому взяли 19 осіб, які виявили бажання взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

«На курсах з потенційними усиновлювачами працюють психологи, медики, а також соціальні працівники. Відтак, учасникам розповідають про усі складові процесу усиновлення: від законодавчих до особистих, зокрема налагодження контакту між батьками та дітьми», – розповів начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Зазначимо, що цьогоріч вже 183 особи взяли участь у таких навчаннях.

Після проходження обов’язкового і безкоштовного курсу навчання всім батькам видають довідку з відповідними рекомендаціями.

Нагадаємо, що з початку року мешканці Львівщини усиновили 35 дітей.

Схожі повідомлення

Як діяти у разі відсутності водопостачання: поради епідеміологів

admin3

Творці рідної мови, або які слова вигадали українці

admin2

У Львові поліцейські взяли під варту підозрюваного у незаконному заволодінні позашляховиком «BMW Х5»

admin3

6 зловмисників через інтернет-крамницю збували у Львівській області наркотики і кожен щомісяця збагачувався на 200 тис. грн. Банду викрито, підозрювані під вартою, триває досудове розслідування

admin3

14 травня правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві Богдана Петрова

admin3

Подорож зі Львова до Закарпаття: відкривайте красу України

admin

Залишити коментар