16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

«Я – інвалід, я віддаю сестрі свою пенсію, допомагаю. Вона мене соромиться, а також б’є..»

За неназваного історію розповів науковець Олександр Коляда.

“Зараз про таких, як я, кажуть “людина з інвалідністю”. Десь кажуть. Але не у нас. Я – інвалід. Живу з сестрою. У неї велике господарство, а я як можу допомагаю, віддаю їй всю свою пенсію. Але вона соромиться мене. Як хто прийде до неї – зачиняє мене в льосі і не випускає, поки гості не підуть. А якщо починаю суперечити, вона б’є мене лозиною по пальцях і знову заганяє в льох. Я знаю, де вона ховає ключ, але дістати його не можу. Я – інвалід…”

Ця та ще 15 реальних історій увійшли в кампанію проти домашнього насильства “Річ у тім”, яку здійснює Національна поліція України.

Схожі повідомлення

Україна діє адекватно – кордон з Білоруссю додатково захищатимуть 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських

admin3

НОВОРОЗДОЛЯНКА ОЛЬГА БЕРЕЗА – ЛАУРЕАТКА МІЖНАРОДНОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ «САД БОЖЕСТВЕННИХ ПІСЕНЬ» ЗА 2023 РІК. ВІ-ТА- ЄМО!

admin3

Недовго 33-річний рецидивіст зі Львова відчував себе фартовим крадієм – правоохоронці його викрили, причому з допомогою ситеми «Безпечна Львівщина»

admin3

Війна!!!! Молимося!! Зберігаємо спокій!!!

admin2

Банда із Закарпаття у складі 34-річної матері та 18-річної доньки пограбували у під’їзді 68-річну львів’янку. Мабуть, «сидітимуть» у в’язниці поокремо…

admin3

На Львівщині правоохоронці затримали двох “ухилянтів” з Одеси та Дніпра

admin3

Залишити коментар