16.5 C
Lviv
08.08.2022
Україна

Оголошення на зупинці громадського транспорту як майданчик для розповсюдження наркотиків через Інтернет. У Дрогобичі поліція разом з підлітками замалювали «контакти»

До чого тільки не вдаються спритні «ділки», які наживаються на розповсюдженні наркотиків, аби розширити «ареал» свого кримінального бізнесу.

Зокрема, у Дрогобичі вони вигадали доволі оригінальний спосіб: наклеювали на зупинці замасковані під листки  оголошень посилання на Інтернет – ресурси, на яких можна знайти і придбати наркотичні та психотропні речовини.

Утім, як повідомляє ГУ Нацполіції України у Львівській області, їхню злочинну схему виявили дрогобицькі правоохоронці.

Днями ювенальні поліцейські Дрогобицького районного відділу поліції спільно із співробітниками міського відділу молодіжної політики сім’ї та спорту та представниками Молодіжної ради провели акцію із ліквідації реклами телеграм-каналів розповсюдження наркотиків.

Правоохоронці разом з підлітками замалювали на зупинці громадського транспорту посилання на онлайн–канали, на яких можна знайти і придбати наркотичні та психотропні речовини. Крім того, поліцейські поспілкувалися з підлітками про шкоду наркотиків, розповіли про негативний вплив психотропних речовин на фізичне та психічне здоров’я, а також нагадали, яка відповідальність передбачена за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів.

Нагадаємо, що поліцейські Львівщини постійно проводять подібні заходи для запобігання та протидії вживання молоддю наркотиків та популяризації здорового способу життя.

Схожі повідомлення

42-річна львів’янка перемогла у світовому конкурсі краси

admin2

Пропонуємо законодавчо дозволити нардепам суміщати мандат зі службою у ЗСУ, добробатах чи теробороні, – Порошенко

admin3

ВИДИ ПОЛІГРАФІЧНИХ ПОСЛУГ ТА ДРУКАРЕНЬ

admin

Ще 16 вересня правоохоронці викрили зловмисників під час незаконної порубки лісу. Натепер слідчі поліції Львівщини повідомили учасникам організованої групи про підозру у вчиненні кримінального порушення, яке спричинило тяжкі наслідки

admin3

22-річному офіцеру потрібна допомога на лікування поранення

admin2

Андрій Денелейко зі Стрия врятував трьох людей

admin2

Залишити коментар