16.5 C
Lviv
28.11.2021
Україна

Оголошення на зупинці громадського транспорту як майданчик для розповсюдження наркотиків через Інтернет. У Дрогобичі поліція разом з підлітками замалювали «контакти»

До чого тільки не вдаються спритні «ділки», які наживаються на розповсюдженні наркотиків, аби розширити «ареал» свого кримінального бізнесу.

Зокрема, у Дрогобичі вони вигадали доволі оригінальний спосіб: наклеювали на зупинці замасковані під листки  оголошень посилання на Інтернет – ресурси, на яких можна знайти і придбати наркотичні та психотропні речовини.

Утім, як повідомляє ГУ Нацполіції України у Львівській області, їхню злочинну схему виявили дрогобицькі правоохоронці.

Днями ювенальні поліцейські Дрогобицького районного відділу поліції спільно із співробітниками міського відділу молодіжної політики сім’ї та спорту та представниками Молодіжної ради провели акцію із ліквідації реклами телеграм-каналів розповсюдження наркотиків.

Правоохоронці разом з підлітками замалювали на зупинці громадського транспорту посилання на онлайн–канали, на яких можна знайти і придбати наркотичні та психотропні речовини. Крім того, поліцейські поспілкувалися з підлітками про шкоду наркотиків, розповіли про негативний вплив психотропних речовин на фізичне та психічне здоров’я, а також нагадали, яка відповідальність передбачена за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів.

Нагадаємо, що поліцейські Львівщини постійно проводять подібні заходи для запобігання та протидії вживання молоддю наркотиків та популяризації здорового способу життя.

Схожі повідомлення

Моторошні “жнива” відпочинку на воді

admin2

Відпочинок в Карпатах : переваги гірського відпочинку та вибір туроператора

admin

Оренда офісу в житловому будинку: плюси і мінуси

admin

Ігор “повернеться” додому попередньо 10 квітня…

admin2

Під час профілактичного рейду водними об’єктами Львівщини рятувальники роздавали мешканцям інформаційні листівки з правилами безпечного відпочинку

admin3

Мама Європи 2021 – львівянка, 4 синів, клуб однодумців і шалена мрія

admin2

Залишити коментар