16.5 C
Lviv
08.08.2022
Новороздільська ОТГ

На всеукраїнських змаганнях громад за команду Львівщини виступали і наші сусіди

Упродовж 18-21 листопада в місті Берегове, що на Закарпатті відбулися Всеукраїнські змагання серед голів, заступників та старост територіальних громад. Учасниками змагань стали команди з 19 областей України.

За підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА на змаганнях виступили також представники місцевого самоврядування Львівщини. Координувала участь області на змаганнях Львівська територіальна організація «Колос». 

«Хоча це про змагання, про спортивний дух, але також це великою мірою про комунікацію з колегами. Неформальний обмін досвідом в перерві між волейбольними сетами чи шаховими партіями часто значно цінніший та ефективніший, ніж обговорення в класичному форматі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У складі збірної команди виступили голова Розвадівської громади Роман С️идор та староста села Крупське громади Орест Качмар, староста села Любині Яворівської громади Руслан Горгут, староста села Київець, Розвадівської громади Марія Мельниченко, старости сіл Городоцької громади Володимир Гурин, Ольга Варениця, Роман Бондар та Андрій Островський,  старости Рудківської громади Петро Пастух та Михайло Городник,  староста села Хмільно Лопатинської громади Василь Патан та староста сіл Воютичі, Язи, Заріччя, Бісковицької громади Назар Рогач.

Схожі повідомлення

Атракціони “Юність” – для діток Новороздільської громади

admin2

Руслан ЛЮКОВ – схиляємо голови перед Воїном

admin2

Робоча нарада з приводу змін до оформлення житлових субсидій

admin2

Дрібничка, але крок до цивілізації…

admin2

Центр “Тавор” – перший серед благодійних організацій національного конкурсу

admin2

Львівська облрада ухвалила Звернення щодо обвинувального вироку у справі Сергія Стерненка. У містах України – акції на підтримку патріота з Одеси

admin3

Залишити коментар