16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

На всеукраїнських змаганнях громад за команду Львівщини виступали і наші сусіди

Упродовж 18-21 листопада в місті Берегове, що на Закарпатті відбулися Всеукраїнські змагання серед голів, заступників та старост територіальних громад. Учасниками змагань стали команди з 19 областей України.

За підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА на змаганнях виступили також представники місцевого самоврядування Львівщини. Координувала участь області на змаганнях Львівська територіальна організація «Колос». 

«Хоча це про змагання, про спортивний дух, але також це великою мірою про комунікацію з колегами. Неформальний обмін досвідом в перерві між волейбольними сетами чи шаховими партіями часто значно цінніший та ефективніший, ніж обговорення в класичному форматі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У складі збірної команди виступили голова Розвадівської громади Роман С️идор та староста села Крупське громади Орест Качмар, староста села Любині Яворівської громади Руслан Горгут, староста села Київець, Розвадівської громади Марія Мельниченко, старости сіл Городоцької громади Володимир Гурин, Ольга Варениця, Роман Бондар та Андрій Островський,  старости Рудківської громади Петро Пастух та Михайло Городник,  староста села Хмільно Лопатинської громади Василь Патан та староста сіл Воютичі, Язи, Заріччя, Бісковицької громади Назар Рогач.

Схожі повідомлення

Неповнолітні друзі Арсен та Дем’ян завітали у самостворену добровільну організацію “Ми разом” і передали волонтерські кошти для закупівлі тканини на маскувальні сітки

admin3

Добра традиція на Старий Новий рік: спортивне орієнтування новороздільської молоді у підвечірньому лісі

admin3

Знову – крадіжка велосипеда

admin2

Напередодні 1 травня 1971 року чотири учні Новороздільської СШ №3 вивісили жовто-синій прапор на водонапірній башті міста. Слава юним героям!

admin3

«Новий Розділ – назавжди в моєму серці. А заняття футболом суттєво вплинуло на становлення мене як самодостатньої особистості», – Григорій Козловський

admin3

Оксана СМЕРЕК: поезія, філософія, патріотизм

admin2

Залишити коментар