16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

На всеукраїнських змаганнях громад за команду Львівщини виступали і наші сусіди

Упродовж 18-21 листопада в місті Берегове, що на Закарпатті відбулися Всеукраїнські змагання серед голів, заступників та старост територіальних громад. Учасниками змагань стали команди з 19 областей України.

За підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА на змаганнях виступили також представники місцевого самоврядування Львівщини. Координувала участь області на змаганнях Львівська територіальна організація «Колос». 

«Хоча це про змагання, про спортивний дух, але також це великою мірою про комунікацію з колегами. Неформальний обмін досвідом в перерві між волейбольними сетами чи шаховими партіями часто значно цінніший та ефективніший, ніж обговорення в класичному форматі», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У складі збірної команди виступили голова Розвадівської громади Роман С️идор та староста села Крупське громади Орест Качмар, староста села Любині Яворівської громади Руслан Горгут, староста села Київець, Розвадівської громади Марія Мельниченко, старости сіл Городоцької громади Володимир Гурин, Ольга Варениця, Роман Бондар та Андрій Островський,  старости Рудківської громади Петро Пастух та Михайло Городник,  староста села Хмільно Лопатинської громади Василь Патан та староста сіл Воютичі, Язи, Заріччя, Бісковицької громади Назар Рогач.

Схожі повідомлення

Новороздільські пожежники гасили стерню біля с. Рудківці

admin2

Увага!!! Змінено порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

admin3

Реконструкція центральної площі триває

admin2

Місто без тепла: “гаряча” нарада

admin2

Орендна плата за землю

admin3

Новий Розділ: графіки освячення пасок і розклади Богослужінь у новороздільських храмах

admin2

Залишити коментар