16.5 C
Lviv
08.08.2022
Україна

Увага! Уряд ухвалив зміни до загального порядку проведення ЗНО

Важливе повідомлення нещодавно розповсюдила пресслужба Львівської ОДА:

«Сьогодні, 24 листопада 2021 року, Уряд ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

Зазначимо, порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

ЗНО проводиться Міністерством освіти і науки у співпраці з Українським центром оцінювання якості освіти, регіональними центрами оцінювання якості освіти, обласними органами управління освітою та закладами вищої освіти.

Нагадаємо, учасники ЗНО з найвищими результатами отримають стипендії та премії Президента України.

Схожі повідомлення

Все для авто в каталозі інтернет-магазину «АвтоСила»

admin

Як діяти у разі відсутності водопостачання: поради епідеміологів

admin3

Висока честь

admin3

На Херсонщині українські бджоли покусали російських окупантів. Трьох – до смерті

admin3

За “Сколівські Бескиди” замовлю слово: краса невимовна, а спогади — назавжди. А ще плюс: і недалеко, і недорого, як за кордоном…

admin3

Це вам за Старичі та Львів»: як львівські артилеристи протидіють російським окупантам

admin3

Залишити коментар