16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Оксана Пронюк: Про продовження осінніх канікул , запровадження дистанційної форми навчання та освітній процес за очною формою навчання

\

На понеділковій апаратній нараді докладно обговорено поточну «ковідну» ситуацію в Новороздільській територіальній громаді.  На прохання репортера «Вісника Розділлля» головний спеціаліст міського відділу освіти Оксана ПРОНЮК прокоментувала актуальну тему докладніше:

-Насамперед важливо підкреслити, що згідно з офіційно інформацією  за офіційними даними упродовж 20 жовтня – 05 листопада 2021 року по Новороздільській ТГ зафіксовано значне зростання захворюваності на ГРВ серед  учнів 1-11 класів.

Відтак, керуючись рішенням міської ТЕБ і НС від 28.10.21 р. №14, з метою переривання ланцюга захворюваності серед учасників освітнього процесу (не менше 14 днів), відділом освіти спільно з керівниками закладів освіти  прийнято рішення щодо продовження осінніх канікул ще на один тиждень, зокрема з 01.11.2021 р. до 07.11.2021 року та запровадження з 08.11.2021 р. до 14.11.2021  р. дистанційної форми навчання. Крім того, станом на 08.11.2021 року в умовах «червоної» зони усі заклади освіти Новороздільської ТГ готові  розпочати освітній процес за очною формою навчання. Кількість працівників, що отримали повний курс вакцинації (дві дози) в усіх закладах освіти Новороздільської ТГ є достатньою  для відвідування підпорядкованих установ як здобувачами освіти, так і педагогами.

Схожі повідомлення

ФК “Новий Розділ” вдруге за чотири тури програв на виїзді. Що це: синдром чужого поля чи “непруха”?

admin3

Студенти-енергетики з Нового Роздолу проходитимуть стажування у Чехії

admin2

Орендна плата за землю

admin3

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Станом на 3 вересня провакциновано 5 тисяч 211 мешканців Новороздільської громади. Серед освітян – першими вакцинувалися педагоги ЗШ №5 і ЗШ №2. Найвищий відсоток щеплень – у Роздільській СШ і Берездівецькому ДНЗ»

admin3

Мобільна оптика: перевірити зір – безкоштовно і на місці!

admin2

Тарас ТИМОЩУК: «Перемога буде. Однозначно! З такими людьми, як наші воїни, інакше і бути не може»

admin2

Залишити коментар