16.5 C
Lviv
27.02.2024
Новороздільська ОТГ

Допомога переселенцям у Новому Роздолі

Як внутрішньо переміщені особи у Єдиній інформаційній базі даних станом на тепер у Львівській  області зареєстрована понад 251 тисяча осіб. Реальна кількість ВПО, які проживають на території Львівщини, більша приблизно удвічі, адже багато людей поселилися у приватному секторі та не реєструвалися як ВПО.

Зокрема, у Новому Роздолі офіційно зареєстровано майже 2400 осіб ВПО. Хоча реалії, напевно, такі ж – їх набагато більше, бо живуть у приватному секторі і не реєструються.

До речі, величезна черга внутрішньо переміщених осіб вишикувалася у п’ятницю, 23 грудня, біля колишньої початкової школи Новороздільської гімназії: там секретар ради Новороздільської міської ради Оксана Царик роздавала гуманітарну допомогу від МОМ (міжнародна організація мігрантів) “Європейський діалог”. Матраци, ковдри, постільну білизну і набори посуду роздавали тим, хто мешкає якраз на квартирах (адже мешканців гуртожитків (двох ліцеїв і політехнічного коледжу), понад 150 осіб, забезпечили усім цим). А також на пункти Незламності виділили матраци, набори посуду, ковдри і каністри для води.

Допомоги було достатньо, сотні пакунків, але, на жаль, переселенців ще більше, тож однозначно всім не вистачило. Емоційно складно було вислуховувати короткі емоційні випади ВПО, людей з Харкова, Бахмуту, Краматорська, котрі прибули сюди і починають життя “з чистого листа” – без ложки-вилки та ковдри-подушки. Однозначно, численна підтримка благодійних організацій стала їм серйозною опорою.

Ці організації, – наголосила Оксана Царик, – тісно співпрацюють з нами з початку війни, надаючи різноманітну допомогу переселенцям. Це і МОМ, і чеська організація “Людина в біді”, і Норвезька рада біженців, і численні інші благодійні допомоги.

Схожі повідомлення

Оголошення про зниження тиску подачі питної води у м. Новий Розділ та с. Берездівці

admin3

Кривава бійка у Гранки-Кутах

admin2

Ярина Яценко про місця пошанування памяті та концепції їх розвитку

admin2

Руслан ВАЛЬСЬКИЙ –  гармонійна особистість, люблячий син, вірний друг, відповідальний працівник, відважний воїн, новорозділець, який любив своє місто і ближніх своїх

admin3

COVID-19: статистика по Новороздільській і сусідніх ОТГ станом на 28 жовтня

admin2

Максим Бутченко, менеджер історичного та культурного розвитку палацу Лянццкоронського, про майбутню візію палацу

admin2

Залишити коментар