16.5 C
Lviv
18.05.2024
Україна

У Карпатах розпалили багаття… 2 туристів загинуло…

Травмованих перемістили до підніжжя гори і передали медпрацівникам для госпіталізації

У Карпатах, в долині гори Під-Берди, стався вибух під час розпалювання багаття туристами. У результаті – загинули 2 людини, ще 4 травмовані.

“15 вересня о 21 годині. 20 хв. у долині “Під-Берди” поблизу с. Вороненко Івано-Франківської області під час відпочинку групи з 12 туристів (з них 2 дітей 2016 і 2018 р.н.) і розпалювання ними багаття стався вибух невстановленого походження, в результаті чого загинули 2 людини, 3 особи травмовано та 1 особа отримала контузію”, – зазначено в повідомленні.

Вранці у четвер травмованих перемістили до підніжжя гори і передали медпрацівникам для госпіталізації. Зазначається, що для пошуку і транспортування постраждалих від ДСНС залучалося 30 фахівців і 6 одиниць техніки.

гора Під-Берди

Мандрівники у цих краях зазначають, що постійними супутниками в подорожі будуть окопи, траншеї, сліди від арт-обстрілів, адже тут точилися запеклі бої Першої Світової Війни. Неподалік гори Кукул і до нашого часу зберігся військовий цвинтар австро-угорських вояків. По маршруту трапляється чимало відголосів війни у вигляді осколків, гільз, солдатського реманенту.

Схожі повідомлення

Молодь, зголошуйтеся – на стажування в апараті Верховної Ради України

admin2

В РФ помер українофоб Жириновський

admin3

Порошенко про слова Зеленського на пресконференції в його сторону: Послухав – і забув

admin3

Розпочався водний сезон: від початку літа – 24 жертви

admin2

Підліток зарізав батьків та 8-річного братика та декілька днів жив вдома з тілами вбитої сім’ї

admin1

Вчора у пожежі згорів 60-річний власник сільського будинку. Будівлю врятовано

admin3

Залишити коментар