16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Заборгованість по зарплаті працівникам «Водоканалу» частково виплачено. Утім, є нюанси, тому це питання буде обговорено на рівні керівництва міської ради і ТОВ «Енергія – Новий Розділ» на початку тижня

Після виходу редакційного матеріалу «Більше 2-х місяців без зарплати. Терпіння колективу «Водоканалу» вичерпується, вони готуються до страйку», надрукованого у «Віснику Розділля» (№24 від 25 червня 2021р.) у ситуації із виплатою заборгованості працівникам цього підрозділу ТОВ «Енергія – Новий Розділ» відбулися певні зрушення.

Зокрема, як поінформувала репортера ініціативна група «Водоканалу», 2- місячну заборгованість по зарплаті «погашено» 4-м працівникам служби каналізації. Звісно, інші працівники підрозділу, у яких заборгованість сягнула вже 3 місяці, відчувають себе, як кажуть, обійденими у цьому питанні. Про що вони повідомили керівництву ТОВ «Енергія – Новий Розділ». А дізнавшись, що на крайньому засіданні виконавчого комітету прозвучала інформація, що питання виплати заборгованості по зарплаті вирішено «частково», вони вважають, що таке формулювання не вповні об’єктивне. Бо, на їхню думку, якби частину заборгованості виплатили усьому колективу підрозділу, то тільки у цьому випадку  можна було б вживати термін «частково». 

Коли верстався газетний випуск, представник ініціативної групи повідомив репортеру, що 7 липня під час спілкування з міським головою  на вказану тему Ярина Володимирівна повідомила, що це питання буде обговорено на  черговому засіданні профільної депутатської комісії. До речі, як стало відомо редакції, минулої п’ятниці, 9 липня, працівникам «Водоканалу» в рамках погашення заборгованості за квітень виплачено по 2000 гривень. І цього ж дня представники ініціативної групи мали розмову на вказану тему  з першим заступником міського голови Михайлом Гулієм. Прозвучала інформація, що на початку тижня має відбутися розмова з приводу вирішення проблеми на рівні керівництва міської ради і ТОВ «Енергія – Новий Розділ».

Власне, за її підсумками  колектив підрозділу визначатиметься, як далі діяти.

Іван БАСАРАБ 

Схожі повідомлення

Позачергове засідання міського виконавчого комітету – виділено кошти з резерву

admin2

“Барви” презентували новий альманах в Ходорові

admin2

До уваги мешканців Новороздільської громади! Газ буде 2 вересня!!!

admin2

Січень: дати та події в Новороздільській громаді

admin2

Станківці-Тужанівці: Церква на горбочку

admin2

Віват, Академіє футболу «Розділля»!

admin2

Залишити коментар