16.5 C
Lviv
15.05.2025
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Благодійна Пряникова Ярмарка у Новому Роздолі – підтримаймо Вітальчика ГОЛОВЧЕНКО

12 грудня у м.Новий Розділ БФ Карітас Новий Розділ організовує “Благодійну Пряникову Ярмарку” на порятунок життя маленького Вітальчика Головченко.

Даний захід повністю спрямований, щоб зібрати кошти, які дуже потрібні, щоб розпочати лікування.

БФ Карітас Новий Розділ радо запрошує завітати 12 грудня (неділя) біля супермаркетів “Сільпо” та “АТБ” в 11:00 на благодійну ярмарку та зробити свій внесок на порятунок маленького життя.

На благодійній ярмарці кожен мешканець та гості Нового Роздолу зможуть придбати для своєї малечі, рідних та друзів імбирно-медові пряники, посмакувати смачною кавою. Організатори акції обіцяють великий пряниковий асортимент.

Найголовніше, беручи участь в акції, ви не просто створюєте собі гарний настрій, ви ще й допомагаєте хворій дитинці. Щиро просимо не проходьте повз благодійної скриньки, не проходьте повз тих людей, які роблять добро та заохочують вас творити добро.

Всі разом ми зможемо подарувати маленькому Вітальчику шанс на життя.

ПриватБанк 5168 7451 1317 0069 Головченко Іванна Віталіївна (мама)⚠️‼️

Давайте творити добро разом, давайте дамо шанс цьому чудесному дитяті, зробимо йому подарунок на Миколая.

Схожі повідомлення

Географія захворюваності мешканців Львівщини на COVID-19 станом на 21 березня

admin3

«Урожайний» день Новороздільського пологового відділення

admin2

Пасхальна капеланська місія «Лицарів Христа» на чолі з о. Іваном РИБКОМ вирушила на фронт до наших Воїнів із духовною та матеріальною підтримкою!

admin3

Новий Розділ: міські змагання з настільного тенісу визначили призерів

admin2

Просять розшукати велосипед і … злодія

admin2

Новороздільці Віталій ЧМИР та Юрій ШЕРЕМЕТ – переможці ІІІ обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

admin3