16.5 C
Lviv
24.04.2024
Стрийщина

У притулку «Домажир» поповнення: 6 ведмедів, з них – 4 малюки

  Згідно з повідомленням Управління туризму та курортів Львівської ОДА:

«Напередодні вихідних команда ведмежого притулку «Домажир», що на Львівщині, провела акцію порятунку трьох клишоногих малюків із контактного зоопарку Ясногородської страусиної ферми, що біля Києва. Усі вони ще ведмежата, мають по 6 місяців, наразі їм ще не дали імен.

Перед приїздом до притулку біля Жорниськ малюки-ведмеді перебували на тимчасовому поселенні у центрі реабілітації «Біла скеля» (White rock Bear Shelter)».

Напередодні у другій половині червня до Ведмежого притулку привезли ще трьох нових мешканців із зоопарку біля гірського міста Сколе.

«Це 13-річні Сірко й Рута, а також 6-місячний Андор, – зазначив директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин. – Загалом у нас зараз 28 ведмедів. А четверо новоприбулих ведмежат зараз потребують особливої уваги, годування й догляду – це їм забезпечують наші працівники. По суті, вони стають вихователями».

Заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський відзначив активність притулку в основній його місії – порятунку, реабілітації ведмедів. А також зазначив, що «Домажир» є ще й одним із головних туристичних магнітів на захід від Львова.

«Прокладаємо до нього велосипедний маршрут, він буде ознакований. Напередодні влаштували веломандрівку й випробували маршрут до «Домажира» разом із спільнотою Bike Sport Active. А у притулку для гостей на велосипедах облаштували спеціальний велопаркінг», – додав Тарас Лозинський.

Минулої пֹ’ятниці Ведмежий притулок «Домажир» відвідали мешканці Стрийського району, зокрема, Нового Роздолу із категорії багатодітних сімей,  і мали можливість «познайомитися» з новим поповненням клишоногих. Малеча була просто в захваті.

Схожі повідомлення

У с. Розвадів вода кипить у криницях, а по селу б’ють гейзери: вчений прокоментував аномалію на Львівщині

admin3

Про “ковідні” лікарні у Стрийському районі

admin2

На Львівщині вакциновано понад 1,7 млн людей

admin2

На Стрийщині заблукали грибники

admin2

Унікальні розписи Веринської церкви

admin2

Поблизу с. Любинці на Стрийщині поліцейські затримали нетверезого водія, який вчинив ДТП

admin3

Залишити коментар