16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

У притулку «Домажир» поповнення: 6 ведмедів, з них – 4 малюки

  Згідно з повідомленням Управління туризму та курортів Львівської ОДА:

«Напередодні вихідних команда ведмежого притулку «Домажир», що на Львівщині, провела акцію порятунку трьох клишоногих малюків із контактного зоопарку Ясногородської страусиної ферми, що біля Києва. Усі вони ще ведмежата, мають по 6 місяців, наразі їм ще не дали імен.

Перед приїздом до притулку біля Жорниськ малюки-ведмеді перебували на тимчасовому поселенні у центрі реабілітації «Біла скеля» (White rock Bear Shelter)».

Напередодні у другій половині червня до Ведмежого притулку привезли ще трьох нових мешканців із зоопарку біля гірського міста Сколе.

«Це 13-річні Сірко й Рута, а також 6-місячний Андор, – зазначив директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин. – Загалом у нас зараз 28 ведмедів. А четверо новоприбулих ведмежат зараз потребують особливої уваги, годування й догляду – це їм забезпечують наші працівники. По суті, вони стають вихователями».

Заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський відзначив активність притулку в основній його місії – порятунку, реабілітації ведмедів. А також зазначив, що «Домажир» є ще й одним із головних туристичних магнітів на захід від Львова.

«Прокладаємо до нього велосипедний маршрут, він буде ознакований. Напередодні влаштували веломандрівку й випробували маршрут до «Домажира» разом із спільнотою Bike Sport Active. А у притулку для гостей на велосипедах облаштували спеціальний велопаркінг», – додав Тарас Лозинський.

Минулої пֹ’ятниці Ведмежий притулок «Домажир» відвідали мешканці Стрийського району, зокрема, Нового Роздолу із категорії багатодітних сімей,  і мали можливість «познайомитися» з новим поповненням клишоногих. Малеча була просто в захваті.

Схожі повідомлення

У Миколаєві та Дрогобичі відбулися перші навчальні етапі проєкту «Рада твого району»

admin3

У Волосянці з підйомника впав юнак

admin2

Звернення ТОВ “Нафтогаз Тепло”: долучайтеся до програми безплатної заміни ламп на енергооощадні.

admin3

Зіткнення вантажівок біля Соколівки

admin2

Фатальне полювання у Стільську: деталі трагедії…

admin2

На Стрийщині на вірність українському народові присягнули декілька сотень захисників (фото)

admin3

Залишити коментар