16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Ці дивні «платіжки» за газ: чому у графі «Показник лічильника» відсутні … показники?

Ще зо три – чотири місяці тому мешканці громади отримували «платіжки» на оплату за газ, де були вказані   показники квартирних лічильників (так звані, газоміри)  і за попередній, і за поточний місяці. Власне, з того часу містяни отримують рахунки на сплату за вказану послугу без цих показників. Тепер у «платіжках» просто зазначено, яку суму слід сплатити та вартість 1 м. куб. газу.

І таке «нововведення» неабияк занепокоїло містян, а  особливо прискіпливі навіть запідозрили, мовляв, без таких показників вони пишуть у «платіжках, що хочуть».  До вказаних нарікань додалися ще декілька  прикладів дивних діянь Пустомитівського районного відділення ТОВ «Львівгаззбут» (це слід уточнити, оскільки працівники міського підрозділу до цього «явища» не причетні).

1. Пан Іван Г. за травень «напалив» 6 кубів газу. Отож, за логікою, він мав би заплатити за використане «голубе паливо», виконавши простий розрахунок: помножити цю кількість на існуючий тариф – майже 8 грн за куб. Натомість 75-річний ветеран праці отримав рахунок за вказаний місяць на понад 240 гривень

2. Пан Мирон Р. насамперед звернув увагу на те, що вже декілька місяців він (та інші споживачі) помітив, що у «платіжці» у графі «Показник лічильника» порожні квадратики. Хоча раніше там зазначалися показники. У вказаному рахунку тільки «проставлені»  вартість одного куба газу та  сума, яку споживач повинен  сплатити. «Поділивши цю суму на вартість куба газу, – продовжує пан Мирон, – виходить цифра вдвічі більша, аніж мала б реально бути – замість 35 гривень вийшли усі 70».

І пан Мирон, і пан Іван, а іже з ними практично усі споживачі, яких обслуговує Пустомитівське районне відділення ТОВ «Львівгаззбут» (а це не тільки терени Новороздільської ОТГ), припускають, що  удвічі – утричі «накручені»  суми у «платіжках» є хитрою бюрократичною маніпуляцією, аби збільшити прибутки цієї «фірми». І чомусь впевнені, що управи на цю солідну «фірму» не має ні влада, ні відповідні компетентні органи. Утім, на денці їхнього  розчарування жевріє надія, що прийде час і ТОВ «Львівгаззбут»  відповість за такі розбіжності із реально використаними споживачами газом та «намальованими»  сумами у «платіжках».

До речі, вказані співрозмовники  повідомили редакцію, що зверталися по – телефону до «газової контори», аби працівники пояснили, чому відмінили вписувати у «платіжки» ці показники, але їм відповідали, що так вирішило начальство. Авже ж, начальству видніше, хоча воно і на пристойній відстані від Нового Роздолу…

Отож редакція на прохання мешканців звертається до  керівників  Пустомитівського районного  відділення ТОВ «Львівгаззбут»   з пропозицією прокоментувати вказану ситуацію і подати у газеті офіційне пояснення, чому вже декілька місяців у їхніх «платіжках» не вказуються показники лічильника споживання і за попередній, і за поточний період.

 Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Гризуни “привели” мешканця Ходорова до реанімації

admin2

Масова автотроща біля Івашківців

admin2

У Розвадові згорів пасажирський автобус

admin2

НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ проросійським структурам  ГО «Громадський правозахист», ГО «Союз православних журналістів», ГО «Союз православних братств України і Росії» та іншим

admin3

У ДТП у с. Дуліби з участю автомобілів ВАЗ 2154 та Mercedes Sprinter , одним з яких керував мешканець Нового Роздолу, травмувалися водій та двоє пасажирів з “вазівського” легковика

admin3

18-річна біженка з Донеччини у Львові розповсюджувала гуртові партії наркотиків

admin2