16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Чому в жовтні 2020р. самовільно знято лічильник у будинку №26 по пр. Шевченка і досі не встановлено? А купити цей прилад за свої гроші ТОВ «Нафтогаз Тепло» не дає згоди

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ

Керівнику ТОВ «Нафтогаз Тепло»

В редакцію газети «Вісник Розділля»

У двох випусках міської газети ( у №№8 та 10 за 5 та 19 березня 2021-го  року) було надруковано матеріали про самовільне зняття лічильника обліку теплової енергії в нашому будинку  працівниками ТОВ «Нафтогаз Тепло» восени 2020 року: «Як так: 26. 11. 2020р «тепловики» самовільно  зняли лічильник з будинку, а новий мешканці мають купувати за власні кошти. Хто розсудить?» та «Історія з лічильником , який 26.11 2020р.  тихо зняли з будинку працівники ТОВ «Нафтобаз Тепло», а після повірки він знову виявився несправним, не завершилася. Натомість тариф за послугу для мешканців будинку №26 по проспекту Шевченка відтоді помітно зріс»  

На неодноразові звернення  мешканців будинку до керівництва ТОВ «Нафтогаз Тепло» з проханням встановити лічильник жодних чином не відредаговано.

Після чого ми звернулися у редакцію міської газети і поінформували газетярів про нашу проблему. Приємно, що газета оперативно у двох публікаціях докладно висвітлила ситуацію, у якій опинилися мешканці нашого будинку, та на наше прохання  запропонувала керівництву вказаного підприємства надати на сторінках часопису відповідь, на якій підставі  був самовільно знятий лічильник обліку теплової енергії і чому  його не встановили після повірки. Проте, хоча вже минуло декілька місяців, жодної відповіді не отримали ні мешканці будинку, ні редакція газети.

Слід нагадати, що внаслідок ошуканських дій із самовільним зняттям працівниками ТОВ «Нафтова Тепло» вказаного лічильника «платіжки» збільшилися у два-три рази . Такі рахунки заганяють багатьох мешканців будинку у боргову яму.

У зв’язку з тим, що після зазначених вище  публікацій у газеті «Вісник Розділля» ситуація не змінилася, звертаємось до керівництва ТОВ «Нафтобаз Тепло» із ВІДКРИТИМ ЗВЕРНЕННЯМ і вимагаємо офіційної відповіді на  питання:

1. Чому працівники цього підприємства почали масово знімати лічильники по місту перед початком опалювального сезону?

2. Чому із сорока семи будинків Нового Роздолу, де було знято лічильники, не встановили жодного?

3. Чому на прохання мешканців будинку №26 по проспекту Шевченка купити лічильник  обліку теплової енергії за свій рахунок керівництво ТОВ «Нафтогаз Тепло» не дало згоди, хоча раніше не було проти?

Просимо у передбачені законодавством терміни надати у газеті «Вісник Розділля» відповідь на наш Відкритий лист – звернення.

З повагою,  мешканці будинку №26 по проспекту Шевченка:

М. Б.Юхно, В. П. Столбовий, Н. Р. Шпрайдун, Б. С. Марунчак, Я. Павлишин, Г. М. Кушлик, О. Маркевич, Н. О. Зубрицька. 

Схожі повідомлення

З Днем Добровольця, відважні земляки, хто за покликом серця став на захист Держави!

admin3

Долучайтеся до акції прибирання міського озера!

admin2

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

admin3

Львівщина і Новий Розділ : 748 і , відповідно, 22 випадків захворювань на COVID-19 за добу 14 квітня

admin3

Дмитро САПИГА: «Якби не сприяння очільників нашої ОТГ та підприємств, долати сніговий колапс було б складно. Так само за їхньої підтримки вирішуємо інші проблеми»

admin3

“Тавор” отримав благочинного “Оскара”

admin2

Залишити коментар