16.5 C
Lviv
28.05.2024
Стрийщина

Назавжди жива

Публікація відомого журналіста та військового Михайла УХМАНА, надрукована сьогодні у розділі “Блоги” інтернет видання “Цензор.НЕТ”: https://censor.net/ua/b3456600 , присвячена світлій пам”яті зв”язкової полковника УПА Клима Савура волинянці Ганни АБРАМЧУК, яка присвятила своє життя боротьбі за волю України, і не тільки цій героїні…

 Я моментами не розумію в якій країні живу. В мене десятки запитань, але не має відповідей.

На першій світлині – Ганна Абрамчук, жителька Волині, зв’язкова полковника УПА Клима Савура. Вона померла вчора на 98 році життя.

Все життя пані Ганни – це боротьба за волю України. З 15- ти років, вона протистояла московським окупантам і що отримала? Самотню смерть, роки поневірянь в Сибіру, невизнання державою за свободу якої билася з дитинства.

На другій світлині – народний депутат Бойко, зрадник, потвора, яка з іншими депутатами від опзж їздила на поклін до путіна. Саме Бойко і такі, як він, привели війну в Україну.

Проте, що ми маємо? Він в парламенті, живий, багатий, веде бізнес, як нічого і не бувало. Саме абсурдніше – Бойко досі Герой України. Тоді, як справжня Героїня вчора померла.

Чому так? Чому? Чи розуміють народні депутати, які обнімаються з Бойком і одночасно кричать: “Слава Україні”, що їхні руки в крові.

Вони кричать: “Слава”, а в той час, справжня слава України гине в окопах, помирає самотньо на Волині. Зрада країни – живе собі в центрі Києва і насолоджується життям.

Пробачте, нас пані Ганно, що не шанували Вас, як це належно. Пробачте, що вороги досі живі, а Вас вже не має.

PS.
Поховання Ганни Абрамчук “Зеленої” відбудеться сьогодні в її рідному селі. Прийдіть і вшануйте легендарну людину.

Будучи живою, пані Ганна заповідала нам боротися з ворогом. Давайте виконаємо її останнє прохання.

До речі, художній фільм – Шлях поколінь, де Ганна Абрамчук була прототипом головної героїні, можна буде побачити на онлайн платформі – Megogo з першого грудня 2023 року.

Кожен українець зможе побачити величну українку, ще живою. 

Михайло УХМАН, військовий, журналіст. Цензор.НЕТ

Схожі повідомлення

Пожежа у квартирі в м. Стрий: травмованих немає

admin3

26 листопада у Жидачеві рятувальники деблокували 19-річного юнака , якого травмовано внаслідок ДТП

admin3

З Парашки – на носилках

admin2

Підприємець Андрій Янкаускас доставив смаколики з кафе Zdoblew  підопічним Роздільського будинку – інтернату

admin3

Вогнеборці ліквідували займання сухої трави у с. Мохнате на Стрийщині. Палії, БУДЬТЕ людьми – майте СОВІСТЬ!

admin3

Школярі Львівщини здобули 39 призових місць на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт: названо поіменно всіх переможців

admin2

Залишити коментар