16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Назустріч ювілею рідного міста

Час минає швидко. Цьогорічного травня Новому Роздолу виповниться 70 років. Воно й надалі залишається одним з наймолодших міст Львівської області. Проте цікаві події, процес будівництва, пам’ятні дати все більш покриваються туманом забуття, а люди – творці і свідки тих вікопомних подій – щораз відходять у небуття. Тож зберегти у пам’яті усе – події, дати, людей – для майбутнього, для музею міста, ідея якого витає в повітрі останні кілька років, – наше завдання.

Сьогодні – чорно-біле фото, фото понад 60-річної давнини. Автор – Сергій Винокуров, який перші декілька років, у далеких 1991-92 роках працював фотокореспондентом у місцевій новонародженій газеті «Вісник Розділля».
Яка вулиця будується? Де це місце у Новому Роздолі?
Ми очікуємо не лише правильних відповідей, але й нових фото, цікавих оповідей про історію творення молодого міста, пропозицій – з ким із старожилів поспілкуватися, хто може розповісти багато маловідомих речей.
Отож, заходьте, телефонуйте, пишіть – ми відкриті для спілкування.
Віра ВЛАСЮК

Схожі повідомлення

Дитячу стоматологиню з Рівного, яка била дітей , судитимуть

admin3

Мрії додають наснаги…

admin2

З Днем працівників житлово – комунального господарства!

admin3

Напередодні Нового Року волонтерська команда сіл Гранки Кути та Берездівці відправила захисникам – односельчанам 7 пакунків на передову

admin3

Під час зустрічі УМХівці поговорили про 2022 рік і спланували наступний

admin3

Лампочка для Малехівської…

admin2

Залишити коментар