16.5 C
Lviv
02.12.2023
Україна

Старости с. Станківці та смт Розділ поглиблювали теоретичні та практичні знання на Всеукраїнській профільній нараді

Днями старости с. Станківці та смт Розділ Новороздільської ОТГ Наталія Зінченко та Тарас Овсяник  взяли участь у Всеукраїнському семінарі з навчання старост. На понеділковій апаратній нараді, яка відбулася 14 червня,  на прохання першого заступника міського голови Михайла Гулія Наталія Іванівна (в ході звіту її активно доповнював Тарас Михайлович) докладно поінформувала про корисний захід. А згодом надала коментар репортеру «Вісника Розділля».

– Насамперед уточню, що семінар з навчання для старост проходив у смт Бояни, на базі ГВК «Сонячна долина» у Чернівецькій області з 10 по 12 червня. І так само в першу чергу хочу відзначити важливу деталь: усі учасники вказаного заходу були одностайні у оцінці наради – високим рівнем як підготовки, так і проведення вкрай важливого заходу, із практичним ухилом. Теоретичний та прикладний формат діалогу з аудиторією, який обрали організатори, давав можливість старостам почерпнути чимало потрібного для поточної діяльності матеріалу. До речі, у нараді брали участь навіть по 4-5 учасників від кожної територіальної громади, тому було б корисно на наступний такий семінар залучити інших старост з Новороздільської ОТГ.

-Авже ж, й справді, корисним видався вояж у Чернівецьку область. До речі, хто організував цей захід?

–  Із задоволенням назву усіх причетних. Отже, це  Інституту Політичної Освіти, Національний Фонд Підтримки Демократії . Спікерами також були відомі висококваліфіковані професіонали: Любомир Грицак – керівник проекту «Посилення місцевої демократії»; Сергій Богданенко – експерт Інституту Політичної Освіти; Олександр Солонтай – керівник програми практичної політики Інституту Політичної Освіти, Андрій Осіпов – експерт інституту Політичної освіти, Сергій Пінчук – експерт Інституту  Політичної Освіти, Аллі Неште – адвокат, експерт із земельних питань, керівниця ТОВ “ЮрЗемЦентр-ІФ”, Микола Дурман – доктор наук з державного управління, професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, Андрій Странніков – Директор Інституту Політичної Освіти, Ірина Чайка та уся  команді ІПО. Щиро вдячні організаторам за такий актуальний, цікавий, потрібний семінар з навчання старост, на якому ми отримали чудову нагоду познайомитися з колегами – однодумцями, мали можливість обмінятися досвідом, цікавими ідеями, збагатитися багажем нових знань, адже навчання базувалися на реальних життєвих ситуаціях, які враховували особливості нашої роботи. І ще раз наголошу –  отримали відповіді на конкретні запитання. Цей семінар надав натхнення та творчий імпульс для використання в практичній діяльності. Принагідно, висловлюємо подяку міському голові Новороздільської ТГ Ярині Яценко, першому і другому заступникам Михайлу Гулію та Ользі Ганачевській, які скерували нас на цей пізнавальний  та цікавий захід.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Трускавчанин на свій страх і ризик вирив ставок, що призвело до порушення структури родючого грунту. Досудове розслідування завершено

admin3

ЗСУ звільнили нові населені пункти, – ОК “Південь”

admin3

Росія створює приводи для вторгнення з боку Придністров’я за планом захоплення українського узбережжя Чорного моря, – Бутусов

admin3

Роман Зозуля завершив кар’єру футболіста та вивчає нову професію футбольного менеджера

admin3

У Львівській ОВА презентували календар «Шлях до перемоги»

admin3

Кадирівці – манкурти і зрадники чеченського народу

admin3

Залишити коментар