16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

ТОВ “Нафтогаз-Тепло” звітує: ТЕЦ до опалювального сезону готова

Завершено підготовку Новороздільської ТЕЦ до опалювального сезону.

Основне обладнання теплоелектроцентралі та теплові мережі повністю готові до опалювального сезону. У найближчі дні внутрішньобудинкові мережі у Новому Роздолі будуть заповнені теплоносієм (без підігріву).

Обладнання Новороздільської ТЕЦ готове до роботи в осінньо-зимовому періоді. Цього року ми замінили понад 200 метрів аварійних тепломереж. Велика робота проведена на магістральному трубопроводі, якій подає теплоносій від Новороздільської ТЕЦ до міста. Уся ділянка трубопроводу, а це понад 5 кілометрів в подвійному вимірі, було утеплено та заізольовано. Це дозволить значно зменшити тепловтрати.

«Ми підготували до роботи три теплових котли, що дозволить впевнено пройти найхолодніші місяці. Із найбільш трудоємних робіт, які ми виконали на ТЕЦ – це монтаж лінії продувки від теплового котла №4 до сепаратора. Його довжина – 55 метрів. Замінили кварцовий пісок в механічних фільтрах цеху хімводоочистки. Завершено ремонт вузла підготовки та редукування паливного газу. Тобто на сьогодні ТЕЦ готова подати тепло усім споживачам», – повідомив Юрій Овсяк, головний інженер Новороздільської ТЕЦ.

Спільна робота тепловиків та фахівців міської ради, а також розуміння містян посприяли вчасній підготовці теплових мереж. На сьогодні Новий Розділ готовий до опалювального сезону, який розпочнеться одразу після розпорядження міських голів.

У Новояворівську опалювальний сезон розпочнеться 19 жовтня 2023 року.

Схожі повідомлення

Хто рано встає, тому Бог дає…

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: «Через російське вторгнення минулий рік був роком суцільних викликів. Напрацювавши чіткі пріоритети реагування, ми системно вирішуємо поставлені завдання. Наш визначальний пріоритет – сприяння і допомога захисникам Збройних Сил України»

admin3

Нічний гість з болгаркою

admin2

Сьогодні відбудеться матч ФК “Новий Розділ” – ФК “Трускавець”

admin3

ЖІНКА – ЦЕ СТИХІЯ (Листи з фронту)

admin3

8 червня на території Новороздільської ТГ (Станковецька с.р.), Жидачівської ТГ та Добромильської ТГ відбудеться земельний аукціон

admin3

Залишити коментар