16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

Змагання з настільного тенісу, присвячені Дню міста, були вражаюче напруженими. Перемогли – сильніші та вольові спортсмени

Впродовж 2-х днів – 28 та 29 травня – проходила особиста першість  міста та територіальної громади з настільного тенісу, присвячена 68-й річниці Нового Роздолу. Очевидно, що відділення з настільного тенісу Новороздільської ДЮСШ  організацією вказаних змагань завершили цей навчальний рік. Відзначу, що він був доволі плідним і насиченим.  

 Відкриття змагань традиційно розпочалися урочистим  маршем учасників змагань  та виконанням  Гімну України. Згодом з привітанням та грунтовною змістовною  доповіддю про історію нашого міста виступила  директор міських бібліотек  Галина Василівна ПРИРІЗ. Також з привітаннями виступили начальник відділу фізкультури та спорту Олександр Васильович ПРИДАТКО та директор ДЮСШ  Ярослав Іванович ВАЦИК.

Учасники (загалом їх було 31)  були розподілені на три групи: до 18 років ; після 18 років і старші; та дівчата-жінки. Всього за два дні було зіграно в кожній групі хлопчиків-чоловіків по 91 грі, а це 390 партій одного та другого дня. В підсумку місця розподілись так:

В групі до 18 років: I місце – Польовий Дмитро (коледж), II  місце – Вишивана Емма (СШ№5), III місце – Клапко Михайло (коледж).

В групі 18 років  і старші: I місце – Штойко Роман (ОДВ «Електрик»), II місце – Мельник Орест (священослужитель), III місце – Кучарський Бодан (студент політехнікуму).

В групі дівчата-жінки: I місце – Вишивана Емма (СШ№5), II місце – Верестун Тетяна (домогосподарка), III місце – Фатєєва Ірина (Новороздільський професійний ліцей).

Декілька слів про хід змагань та  окремих тенісистів. Зокрема, призерка області з настільного тенісу Вишивана Емма виявила бажання брати  участь у змаганнях  в групі хлопців до 18 років і серед них здобула II місце. І хоча це було невеличким порушенням правил, але, вважаю, що дівчина, яка проявила таку ініціативу – молодець!

 Боротьба на межі можливостей  розгорілась в групі 18 років  і старші,  де три тенісні «зубри»  нашого міста – Роман Штойко,  Орест Мельник та  Богдан Кучарський –  ніяк не могли поділити I-го  місця, оскільки  у всіх були однакові підсумкові результати, але, як кажуть, правила є правила.

Усі призери були нагороджені медалями та грамотами.

 А тепер декілька слів про організацію змагань. Тричі до змагань з настільного тенісу в цьому навчальному році залучались територіальні громади Новороздільської ОТГ. Це: змагання серед дорослого населення та шкіл. В результатів було виявлено сильних тенісистів, яких можна буде залучати для участі в обласних змагання. Це, зокрема,Сергій Красій (с. Березина), Андрій  Ярош (смт) Розділ та інші.

Також хочеться відзначити,  що усі старости, вчителі різних шкіл та окремі завідуючі Будинками культури були присутні із своїми тенісистами під час змагань. Найактивніші із них це: Ярина Колібек(завідуюча Будинком культури с. Станківці, яка, до речі,  також допомагала в суддівстві) та шкільний вчитель фізвиховання   Михайло Регусевич (с. Березина).

Я вражений такою активністю сільського населення,  за що усім щиро  дякую. Не залишилась осторонь і  Новороздільська влада, яка виділила кошти на придбання тенісних столів для сіл. Немала заслуга в цьому і начальника управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради В. І. Засанського.

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер-викладач Новороздільської ДЮСШ

На фото: призери трьох груп.

Схожі повідомлення

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

ТзОВ “Миколаївбудкерам” нарахували штраф за забруднення земель у Гранки-Кутах

admin2

Станківці-Тужанівці: Церква на горбочку

admin2

Збір на тепловізор для воїна-новороздільця

admin2

28-ма спартакіада СІ “Промінь життя” – до 30-ї річниці Незалежності України

admin2

Осіння профілактика: Новороздільська громада – день без газу

admin2

Залишити коментар