16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

Заквітчане «кільце» у Березині

Два весняні місяці – березень і квітень – стали суцільною толокою для Новороздільської громади: у місті та селах прибирали, вичищали, вивозили сміття, насаджували дерева.

Згуртованість громади прямо таки «зашкалювала» у доброму розумінні цього слова.

Не зупинилася на зробленому молода ініціативна староста Березини – Галина Затварніцка. Покликавши на допомогу небайдужих односельчан, уже у післяпасхальний час, виконала ще одну свою задумку – заквітчала «кільце»   у Березині (зазвичай ми його називаємо кільцем між Роздолом і Березиною).

Не так просто це було зробити: староста купила дві машини грунту, гуртом розсипали його по діаметру кільця і висадили чорнобривці.

Щиру вдячність висловила Галина односельцям, адже знайшли час  у гарячу пору садіння і, відірвавшись від власних земельних наділів, зібралися, щоб прикрасити  село.

«Надіюсь, що з Божою допомогою квіти проростуть та зацвітуть усім нам на радість, а кільце стане окрасою села. Сподіваюсь, що і надалі ми разом будемо продовжувати робити село квітучим та різнобарвним. Ще раз усім велике, велике ДЯКУЮ!» – висловила вдячність Галина Затварніцка у вайбер-групі Березина.

Схожі повідомлення

Сьогодні, у День Державного прапора, згадаймо  сміливих учнів 9-го класу СШ №3, які 30 квітня 1971 року вивісили синьо – жовтий стяг на водонапірній вежі Нового Роздолу

admin3

“Не забувайте про невинну кров і готуйтесь до помсти над ворогами, що не дають жити нам по людському!…”

admin3

Співчуття новороздільчанці з приводу смерті брата-Героя

admin2

Рятувальники Стрийщини планово відвідали Новороздільську територіальну громаду

admin2

Церква «Життя» організувала для пенсіонерів та тимчасово переміщених осіб змістовне свято і цікаве дозвілля

admin3

Звіт фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рік

admin3

Залишити коментар