16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Заквітчане «кільце» у Березині

Два весняні місяці – березень і квітень – стали суцільною толокою для Новороздільської громади: у місті та селах прибирали, вичищали, вивозили сміття, насаджували дерева.

Згуртованість громади прямо таки «зашкалювала» у доброму розумінні цього слова.

Не зупинилася на зробленому молода ініціативна староста Березини – Галина Затварніцка. Покликавши на допомогу небайдужих односельчан, уже у післяпасхальний час, виконала ще одну свою задумку – заквітчала «кільце»   у Березині (зазвичай ми його називаємо кільцем між Роздолом і Березиною).

Не так просто це було зробити: староста купила дві машини грунту, гуртом розсипали його по діаметру кільця і висадили чорнобривці.

Щиру вдячність висловила Галина односельцям, адже знайшли час  у гарячу пору садіння і, відірвавшись від власних земельних наділів, зібралися, щоб прикрасити  село.

«Надіюсь, що з Божою допомогою квіти проростуть та зацвітуть усім нам на радість, а кільце стане окрасою села. Сподіваюсь, що і надалі ми разом будемо продовжувати робити село квітучим та різнобарвним. Ще раз усім велике, велике ДЯКУЮ!» – висловила вдячність Галина Затварніцка у вайбер-групі Березина.

Схожі повідомлення

До уваги бізнесу: ТОВ «Нафтогаз Тепло» оголошує про старт відкритих торгів на придбання запірної арматури у м. Новий Розділ!

admin3

Звернення 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії “Аратта” ім. Андрія Гергерта

admin3

Колись вони кували новороздільську футбольну славу і увійшли до складу юнацької збірної СРСР

admin3

Продається дача

admin2

Кров для ЗСУ – 16 травня у Новому Роздолі

admin2

Продається магазин на новороздільському міському ринку

admin3

Залишити коментар