16.5 C
Lviv
23.09.2023
Новороздільська ОТГ

Заквітчане «кільце» у Березині

Два весняні місяці – березень і квітень – стали суцільною толокою для Новороздільської громади: у місті та селах прибирали, вичищали, вивозили сміття, насаджували дерева.

Згуртованість громади прямо таки «зашкалювала» у доброму розумінні цього слова.

Не зупинилася на зробленому молода ініціативна староста Березини – Галина Затварніцка. Покликавши на допомогу небайдужих односельчан, уже у післяпасхальний час, виконала ще одну свою задумку – заквітчала «кільце»   у Березині (зазвичай ми його називаємо кільцем між Роздолом і Березиною).

Не так просто це було зробити: староста купила дві машини грунту, гуртом розсипали його по діаметру кільця і висадили чорнобривці.

Щиру вдячність висловила Галина односельцям, адже знайшли час  у гарячу пору садіння і, відірвавшись від власних земельних наділів, зібралися, щоб прикрасити  село.

«Надіюсь, що з Божою допомогою квіти проростуть та зацвітуть усім нам на радість, а кільце стане окрасою села. Сподіваюсь, що і надалі ми разом будемо продовжувати робити село квітучим та різнобарвним. Ще раз усім велике, велике ДЯКУЮ!» – висловила вдячність Галина Затварніцка у вайбер-групі Березина.

Схожі повідомлення

8 червня – жалобний важкий день у Новороздільській громаді

admin2

Вимога поточного моменту – ЕКОНОМИМО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ!

admin3

Морські перемоги СКІФу

admin2

Геннадій ПЕЧЕНЮК – переможець у двох вікових категорія «Львівської сотки»! Попереду – участь у Чемпіонату світу ветеранів у Сараєво. Якщо складуться обставини…

admin3

Там, де звучить рідна мова, живе український народ…

admin3

Олександр, син подружжя Костишиних (він же – онук подружжя новороздільців Михайла та Зоряни Рудницьких та племінник геніального українського піаніста – віртуоза світлої пам”яті Олега Рудницького), лауреат ІІ ступеню на ІІІ Міжнародному конкурсі “Шопенівська весна”. Браво, юний маестро!

admin3

Залишити коментар