16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

Тил і мотивація наших воїнів-захисників – це всі ми. Подяка за підтримку

У серпні було оголошено збір на придбання буса з термобудкою (бус переобладнають в сучасні душові кабіни, що нададуть нашим воїнам можливість зберігати гігієнічні стандарти навіть у важких умовах) для 42 ОМБр, у складі якої служить наш земляк Ярослав Василечко.

І ось допис від Оксани Мисів до громади її рідного села – Гранки-Кути:

“Доброго дня, громада мого рідного села!

Сьогодні мій допис подяка, подяка всім, хто долучився до збору на машину для 42 ОМБР, де служить мій двоюрідний брат – Василечко Ярослав і внук Станіслава Годованого (надіюсь, мешканці села дуже добре знають і ще памʼятають його).

Хочу подякувати всім мешканцям, які долучились до збору – у церкві і які просто перекидали кошти на рахунок, який відкрила мама Ярослава.

Особлива подяка діткам, батькам, вчителям моєї рідної школи, які перерахували кошти, зібрані 1 вересня. Велика дяка тобі, моя рідна школо! Наші хлопці боронять нас, поки в них є тил і мотивація, а тил і мотивація – це всі ми і особливо діти!!!

Дуже дякую всім від імені 42 бригади!!!”

Все буде Україна!

Схожі повідомлення

Горішненський вертеп заколядував для сімей воїнів-односельців

admin2

Увага! Завтра, 22 лютого, буде припинено електропостачання за адресами: проспект Т.Шевченка,22, 24, 26, 26а, 28, 28а в період з 09.00 год. до 12.00 год.

admin3

ГРАФІК вимкнення споживання електричної енергії у Новому Роздолі на 27 грудня 2022 р. у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2

День Матері у Новороздільській громаді – Станківці

admin2

На Алеї Героїв розпочали встановлення стендів в пам’ять про воїнів-Героїв, які загинули внаслідок російської агресії

admin3

Залишити коментар