16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільські рятувальники з керівним складом Новороздільської міської ради провели семінар-нараду з питань цивільного захисту

13 травня у 11-ій державній пожежно-рятувальній частині м.Новий Розділ ГУ ДСНС у Львівській області проведено семінар-нараду з питань цивільного захисту.

Міський голова Ярина Яценко, перший заступник Михайло Гулій, начальник відділу з НС та мобілізаційної роботи Володимир Щепний, старости навколишніх сіл – Дмитро Сапіга, Микола Моцяк, Тарас Овсяник, Галина Затварніцка, Наталія Зінченко обговорили з місцевими рятувальниками низку важливих питань, зокрема:• організація та здійснення заходів цивільного захисту в громаді;• підготовка керівного складу органів місцевого самоврядування;• забезпечення оповіщення населення;• організація взаємодії спеціалізованих служб;• укриття населення в захисних спорудах ЦЗ та найпростіших укриттях;• функціонування добровільної пожежної охорони на території громади;• організація проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, проведення днів цивільного захисту та тижнів безпеки життєдіяльності;• запобігання виникнення пожеж в екосистемах зокрема на сміттєзвалищі.

Микола Ярославович навіть приміряв костюм рятувальника. Пасує!

Також рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання 11-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Новий Розділ, показали, як і чим користуватися.

Схожі повідомлення

Змагання з плавання до Дня міста

admin2

Дякую всім, завдяки чиїй праці відбувся “Сімейний фестиваль”

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: «Через російське вторгнення минулий рік був роком суцільних викликів. Напрацювавши чіткі пріоритети реагування, ми системно вирішуємо поставлені завдання. Наш визначальний пріоритет – сприяння і допомога захисникам Збройних Сил України»

admin3

Пластуни вшанували пам”ять Романа Шухевича та полеглих за волю України Героїв

admin3

Десята ракетна атака: ситуація на Львівщині

admin2

Сьогодні, 11 квітня, до смт. Розділ прибуде кортеж з тілом юного ГЕРОЯ

admin2

Залишити коментар