16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільські рятувальники з керівним складом Новороздільської міської ради провели семінар-нараду з питань цивільного захисту

13 травня у 11-ій державній пожежно-рятувальній частині м.Новий Розділ ГУ ДСНС у Львівській області проведено семінар-нараду з питань цивільного захисту.

Міський голова Ярина Яценко, перший заступник Михайло Гулій, начальник відділу з НС та мобілізаційної роботи Володимир Щепний, старости навколишніх сіл – Дмитро Сапіга, Микола Моцяк, Тарас Овсяник, Галина Затварніцка, Наталія Зінченко обговорили з місцевими рятувальниками низку важливих питань, зокрема:• організація та здійснення заходів цивільного захисту в громаді;• підготовка керівного складу органів місцевого самоврядування;• забезпечення оповіщення населення;• організація взаємодії спеціалізованих служб;• укриття населення в захисних спорудах ЦЗ та найпростіших укриттях;• функціонування добровільної пожежної охорони на території громади;• організація проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, проведення днів цивільного захисту та тижнів безпеки життєдіяльності;• запобігання виникнення пожеж в екосистемах зокрема на сміттєзвалищі.

Микола Ярославович навіть приміряв костюм рятувальника. Пасує!

Також рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, аварійно-рятувальне обладнання 11-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Новий Розділ, показали, як і чим користуватися.

Схожі повідомлення

Про старі – нові обов”язки

admin3

165 – великому Франку!

admin2

Наступного тижня різко похолоднішає: Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ до морозів готові – у квартирах мешканців міст буде тепло!

admin3

Віроломний північний сусід ніколи не упокорить українців. А пам’ять про смертний гріх комуністичного режиму Кремля – мільйони невинно убієнних голодом – житиме вічно. Це злочин без терміну давності

admin3

Нам є ким пишатись: черговий колектив МБК “Молодість” здобув перемогу на Міжнародному конкурсі!

admin3

Нові перспективи 9-го садочка

admin2

Залишити коментар