16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Завдяки Вашому голосу наша громада зможе отримати кошти на відновлення спортивного залу в МБК “Молодість”

Конкурс «Наша громада», який  організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), підтримує розвиток територіальних громад.

Головна мета конкурсу – підтримати активні та дієві громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту. Учасниками конкурсу стануть дієві громади (з населенням до 70 тисяч), які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм.

Усього на конкурс у цьому році  надійшло 289 заявок від громад, із них 6 не прийняті, адже їхні анкети не відповідали умовам конкурсу. У підсумку до голосування допущено 283 громади. 

За напрямами анкети розділилися таким чином: туризм – 78, культура – 47, екологія – 31, залучення молоді – 27, медицина та комунальна сфера – по 16, інклюзія, розвиток підприємництва та освіта – по 11, ініціатива для людей поважного віку – 10, а лідерство жінок – 2 заявки.

Зокрема, на Львівщині подано 17 заявок: у напрямі залучення молоді – наша, Новороздільська територіальна громада, напрям медицина – Славська і Підберізцівська, для людей поважного віку – Східницька, напрям комунальна сфера – Новояворівська, напрям культура – Жидачівська і Щирецька, напрям “інше” – Комарнівська, напрям екологія – Трускавецька, Бориславська, Сокальська, Добросинсько-Магерівська, напрям туризм – Бельзька, Жовківська, Моршинська, Сколівська, Стрілківська.

10 травня розпочалося голосування та відбір 26 фіналістів конкурсу “Наша громада”.

Голосування в триватиме

з 00:01 10 травня до 23:59 31 травня.

У фінал конкурсу пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 ТГ, які матимуть найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Відповідно до Правил конкурсу, виборцем може бути людина, якій виповнилося 14 років і яка має посвідку на проживання на території України. Голосувати можна з будь-якого куточку країни, окрім тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Для цього необхідно зробити всього 3 кроки :

✅Зареєструватись на сайті конкурсу “Наша Громада” за допомогою електронної пошти чи свого акаунта у Facebook. Посилання для реєстрації – https://otg.fakty.com.ua/communities/novorozdilska-hromada

✅Перейти на сторінку проєкту Новороздільської громади і натиснути кнопку «Проголосувати»

✅Поширити цей допис, запросити своїх друзів та родичів підтримати проєкт

Коротко про проєкт «БУДЬ ЗДОРОВИЙ, ЖИВИ АКТИВНО – ЦЕ СТИЛЬНО, ПОЗИТИВНО»

На території громади функціонують різні секції та гуртки, де молодь має можливість досягати високих результатів в різних видах спорту, активностях. Неодноразово учасники ставали переможцями районних, обласних та міжнародних конкурсів. Але в місті відсутній єдиний простір, який би об’єднував молодь та дітей для організації масових видовищних заходів. Саме тому виникла ідея перетворити занедбаний зал на культурно-видовищний простір, який дасть можливість показати свою майстерність та здобутки, об’єднати та залучити більше молоді, стане для багатьох соціальним ліфтом в хороше майбутнє. Також це принесе дітям яскраві, позитивні емоції, посмішки, нові враження, допоможе знайти нових друзів та відчути себе успішними та впевненими.Такий простір пропонується створити в будівлі міського будинку культури “Молодість”.
Для цього потрібно провести зонування приміщення, влаштувати відповідне покриття, встановити глядацькі трибуни, наявність яких дозволить долучити близько 200-250 відвідувачів масово-видовищних заходів, облаштувати приміщення необхідним спортивним інвентарем.

Також буде створено майданчик для інклюзивних спортивних ігор, де особливі дітки зможуть не лише отримати підтримку свого здоров’я й реабілітацію, а найголовніше – отримати яскраві, позитивні емоції, посмішки, нові враження, задоволення від спільної гри, знайти нових друзів, відчути себе успішними та впевненими.


Експлуатація та утримання приміщення, фінансування заходів, зустрічей проводитиметься за кошти міського бюджету.

Загальний бюджет проєкту 900 000 грн – внесок органу самоврядування 400 000 грн (44.4% від загальної вартості).

Схожі повідомлення

Затримано групу наркозбувачів із Новоявояворівська – міста, ментально близького Новому Роздолу. Вилучено наркотичні засоби, які на «чорному ринку» коштують 1000 000 гривень

admin3

Шлагбаум – ліквідувати стихійне сміттєзвалище. Доступ до вулиці Гірнича надає КП “Розділжитлосервіс”

admin2

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

admin3

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Ковід-19 у Новому Роздолі: статистика минулого тижня невтішна – із 26 осіб, у яких брали аналізи на ПЛР-тестування, у 24-х підтверджено позитивний результат. 10 березня взято аналізи у 48 осіб

admin3

Нова автобусна зупинка

admin2

Залишити коментар