16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Уточнення до Звернення «Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади»

 7 травня у ФБ – сторінці та на сайті «Вісника Розділля» оприлюднене  Звернення ініціативної групи підрозділу ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» «Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади», адресоване директору ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»,  голові Новороздільської ОТГ та редакції  міської газети, під яким вказано прізвища 6 працівників «Водоканалу» із приміткою в дужках, що загалом під вказаним текстом підписалося 26 осіб. Для довідки: у газетній практиці, якщо під листом, заявою, зверненням тощо вказано багато прізвищ авторів, то, як правило, у такому дописі ставиться декілька  підписів.

Утім, у даному випадку сталася певна колізія. Зокрема, сьогодні, 8 травня, у редакцію газети зателефонував один із підписантів і висловив прохання, аби було подане уточнення із зазначенням усіх прізвищ авторів ініціативної групи, які підписалися під Зверненням. Про мотивацію, як кажуть, усе зрозуміло. Зрештою, не будемо вдаватися у деталі, а просто ідемо назустріч побажанню співбесідника і подаємо Уточнення: «Ініціативна група працівників підрозділу «Водоканал» ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»: С. Козодой, Д. Пендюк, І. Трухим, М. Стефашко, І. Ричагівський, М. Тимків, З. Цюра, С. Ліщининський (перепрошую, якщо неправильно вказав, бо підпис нерозбірливий – «ВР») , І. Ратич, М. Березовський, А. Семцьо, Б. Сидор, Б. Куш, І. Медвідь, С. Драпак, І. Польовий, В. Сеїдов, Ярицький, С. Регусевич, В. Баторик, О. Корецька, О. Філь, В. Гуменчук, А. Меренюк, І. Меренюк (всього 26 підписів)».

Схожі повідомлення

“Нафтогаз Тепло” подав графік відключень електроенергії у Новому Роздолі на березень – на випадок виникнення дефіциту

admin2

Новороздільські пластуни доставили у храми міста та об’єднаної громади Вифлеємський Вогонь Миру

admin3

Дмитро БРАТИНА – Герой нашого часу,  енергійний і  самодостатній, який прагнув реалізувати себе і мріяв з другом – десантником Романом після Перемоги над кацапською ордою відкрити в місті «Тату – бар». Не судилося – загинув як лицар у бою за Україну…

admin3

Вперше в Люрді звучала молитва українською – читав капелан Ростислав Височан

admin2

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

admin3

Новороздільська міська лікарня: здача крові і курси медичної допомоги

admin2

Залишити коментар