16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Гайда на гаївки! Новороздільський Пласт запрошує на святкування найрадіснішої традиції України

Гаївки виникли в далекі, ще язичницькі часи.? Не знати, у зв’язку з яким обрядом, але певно, що зі святом, – бо в буден день не мала молодь часу бавитися, та й хто хотів перед людьми виглядати неробою!?Знаємо тільки, що це було свято весняне – люди раділи приходу весни!?А от після відбуття великого посту, дорослі разом із дітьми водили гаївки біля церкви.⛪ Того дня можна дзвонити у дзвони досхочу.

?Отож, для чого ця вся інформація?? А до того, що завтра запрошуємо дітей на гаївки від нас. ?Будемо бавитися та водити хороводи з дітьми 6-12р, отож приводьте своїх діток і ми гарно проведемо час.

?04.05 о 16:00 біля греко-католицької церкви на горбочку.

Таким світлим повідомлення пластуни Нового Роздолу поділились сьогодні на своїй офіційній сторінці у фб.

І насправді, по-перше гаївки- це така радісна і неймовірна традиція, яку точно треба плекати і примножувати.

По-друге, завтра останній відпочинковий день новороздільських школяриків, після карантинних, потім святкових днів,- вже післязавтра до школи. То ж емоцій додасться.

А, по-третє,- якщо захід організовує Пласт- буде точно дружньо, насичено, весело і навчально!

Схожі повідомлення

Михайло ГУЛІЙ: «Ремонтники завершують благоустрій території в районі ЗДО  «Сонечко». Щодо сходів біля басейну, то згідно з гарантією їх впорядкує організація, яка  виконувала ремонт»

admin3

Вулиці і будинки, де 29 жовтня з 9.00 до 12.00 буде припинено електропостачання. Причина – аварійно – відновлювальні роботи

admin3

Зимова снігова пара: «дама» відвідала «кавалера» у лікарні…

admin3

Щодо чуток про Новороздільську лікарню: Ярина Яценко розставляє крапки над «і» стосовно змін у організаційній структурі та скорочення чисельності персоналу

admin3

На роботу запрошують продавців

admin2

Іван – Мар’ян КРЕВЕЦЬКИЙ – гордість Роздільської землі (доповнення до інформації “Новий імпульс у дослідженні  наукової  спадщини  видатного українського історика та громадського діяча Галичини у першій половині ХХ ст. Івана – Мар’яна Кревецького – РЕД.)

admin3

Залишити коментар