16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільський футбол – рік відродження, рік перших здобутків

Новий Розділ, який свого часу славився потужною футбольною командою “Хімік”, останні роки взагалі не мав своєї футбольної команди.

Тож відродження футболу у Новому Роздолі – знакова подія. І не просто народження футбольного клубу “Новий Розділ” – а перші вагомі здобутки на стадіонах міста та області.

Урочисте дійство, на якому вітали хлопців-футболістів з успішним сезоном, дякували всім, хто долучився до відродження Новороздільського футболу, відзначали футболістів, меценатів та правління ФК «Новий Розділ» з успішним завершенням першого футбольного сезону, відбулося 17 грудня у актовому залі БДЮТ.

Окрему подяку, до речі, вручили і вболівальникам, які створили потужну групу підтримки, приходили не лише на міський стадіон вболівати за рідну команду, але й їздили разом з командою на виїзні матчі.

Новороздільська громада – це не лише ФК “Новий Розділ”, але й футбольні команди навколишніх сіл, які підтримували сільські ради – тож хоч і невеличке фінансування вони отримали з міського бюджету Новороздільської міської ради – футбольні команди селища Розділ і сіл Березина та Берездівці, як і новороздільська міська команда, отримали цьогоріч форми та інше спортивне спорядження.

Міський голова Ярина Яценко емоційно прокоментувала “футбольне” свято: “Якщо відверто – ніколи не думала, що буду тішитися футболом) Тішуся, що в нашому місті знайшлися люди, які змогли не тільки відродити футбольну команду, а і досягти достойного результату. Дякую тим, хто повірив та підтримав – меценатам, депутатському корпусу та вболівальникам.

Ми часто говоримо про важливість спорту, здорового способу життя, місць, куди люди могли б вийти у вільний час. Особливо це важливо в часі війни, коли розважальні заходи, концерти не проводяться.

Попри те, була здивована кількістю людей, які цьогоріч приходили підтримати свою команду. І саме кількість людей, яким це потрібно, а не місце в турнірній таблиці для мене є основним індикатором. Хоча насправді ці речі невід’ємно зв’язані, бо кількість вболівальників прямопропорційно збільшується з кожним успіхом команди. Тож маємо достойний результат, як для молодої команди – 7 місце серед 34 команд в Другій лізі Львівщини та участь в півфіналі кубка Другої ліги Львівщини .

Вірю в силу спорту та командної гри!”.

Президент ФК «Новий Розділ» Ігор Складановський, дякуючи футболістам за успішний сезон, зазначив, що навіть під час зимової паузи команда продовжує гідно представляти Новий Розділ в іграх зимового чемпіонату. Він також відзначив важливу роль вболівальників в діяльності футбольного клубу та вручив символічну подяку.

Схожі повідомлення

Про конструктивний елемент житлового будинку, який руйнується і несе загрозу життю мешканців

admin3

“Мальви” заспівали у храмах: волонтерський збір в підтримку ЗСУ

admin2

Новороздільська громадо! Проголосуймо за наших! Уважно гляньте інструкцію – як це зробити!

admin2

На операцію у Бельгії 5-місячного Вітальчика вже зібрано майже 135 тис. євро. До 30 грудня ще вкрай потрібні 15 тисяч. Далі лікарі рятуватимуть його життя. Час спливає, батьки хлопчика надіються на Бога і на людей…

admin3

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

admin2

Просять розшукати велосипед і … злодія

admin2

Залишити коментар