16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Толока як усвідомлений спосіб життєдіяльності громади – Березина

Толока, виглядає, стала не одноденною акцією прибирання територій, а усвідомленим способом життєдіяльності громади. Завдячуючи і активності влади, зокрема, старост, завдячуючи активності і небайдужості мешканців міста і навколишніх сіл, які не шкодуючи часу і сил неодноразово виходять на прибирання та облаштування громадських місць (дуже приємно, що активно включається молодь), благоустрій Нового Роздолу та сіл зазнає позитивних змін, принаймні, людні місця, котрі роками «муляли очі» занедбаністю і слідами нехлюйства, а то й «свинства» своїх же мешканців, почали набирати «людського вигляду».
Попередні рази ми описували масові акції прибирання набережної міського озера та Барвінку, окремі толоки навколо будинків чи установ у місті. У селах – також прибирання насамперед цвинтарів, а також територій Народних домів, парків чи скверів, біля пам’ятників, шкіл тощо.
Сьогоднішня розповідь – про Березину.

Староста Галина Затварніцка закликала на весняну толоку в суботу, 17 квітня. І, незважаючи на надто сприятливу погоду, захід вдався: частина наводила лад на сільському цвинтарі, частина, переважно молодь, прибирала «на кольці» – біля пам’ятника полеглим захисникам і молодіжного Центру.


Але ж, як ми уже згадували, весняна толока – справа не одного дня. Староста і волонтери – небайдужі мешканці села – уже виконали певні роботи за попередній тиждень.
Приміром, побіля пам’ятника, де переважно очікують «маршрутку» на Новий Розділ, і на автобусній зупинці (напрям на Львів) встановили смітнички.


А біля молодіжного Центру висадили берізки.
Також закупили чорнобривці, які висіють (при сприятливій погоді) на «кільці».


Чистота, краса і благоустрій свого населеного пункту багато в чому залежить від старань і небайдужості його мешканців.

Схожі повідомлення

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Орендна плата за землю

admin3

Геннадій ПЕЧЕНЮК – переможець у двох вікових категорія «Львівської сотки»! Попереду – участь у Чемпіонату світу ветеранів у Сараєво. Якщо складуться обставини…

admin3

Оголошення

admin3

Дрібничка, але крок до цивілізації…

admin2

Наталія МЕЛЕШКО: «Наша бригада вже провакцинувала медпрацівників Стрийщини, Дрогобиччини та Миколаївщини. Після Нового Роздолу вирушимо на Жидачівщину…

admin3

Залишити коментар